Prvními finalisty LVDL jsou CNC Produkt, Fabuland a NO NAME

1. - 3. místo

Středeční večer s datem 15.8.2018 patřil v Xbowlingu Valmez poslednímu, 4. HD sk. A LVDL. V něm potvrdil svou formu CNC Produkt, který po zjevně náhodném zaváhání v 1. HD, nazul vítězné bowlingové boty a v 15zápasech ve zbylých HD již neprohrál ani jediný.  Tím si zajistil 1. místo (78,5 bodu). Druhé místo celkově si vybojoval Fabuland (69,5 bodu) a třetí skončili NO NAME (65 bodů).

Tyto tři týmy si tak zajistily účast v zářijovém finále A a tím pádem i možnost zabojovat o 2 postupová místa na finále Devítkové Ligy Mistrů, které se hraje v sobotu 29.9.2018 v Best Bowllingu Zličín. Zbylé 3 týmy budou hrát finále B a umístily se takto. 4. místo Jak chceš (43 bodů), páté VALdeFOR (30 bodů) a šesté Team Lebowski (14 bodů).

No a pojďme na individuální statistiky tohoto HD. U mužů vyhrál všechny své zápasy a nasbíral tedy 5 bodů Filip Křižka (CNC Produkt), nejvyšší nához 278 bodů měl Radek Šobora  (Fabuland), stejně jako nejvyšší průměr, krásných 240,40 bodu. V ženách posbírala všechna ocenění Janča Irglová (Fabuland). Získala 5 bodů, nejvíce hodila 262 bodů a její průměr byl 225,80 bodu. Zbývá nám nejvyšší týmový nához, a ten zahrál CNC Produkt – 753 bodů.

Co se týče celkových individuálních statistik, v mužích byl nejužitečnější Mira Mrocek (CNC Produkt), když získal pro tým 16 bodů, nejvyšší nához 300 bodů měl Honza Janeba (Jak chceš) a nejvyšší průměr 223,75 bodu Peťa Roubalík (CNC Produkt). V ženách získala 15 bodů Anička Stromšíková (NO NAME) a měla i nejvyšší nához 288 bodů. Průměrově byla nejlepší Janča Irglová – 224,89 bodu. Nejvyšší týmový nához 781 bodů se stal kořistí CNC Produkt.

A to je již poslední informace z tohoto HD a my jen připomínáme, že termíny finálových dnů jsou následující: úterý 4.9.2018 – Finále A, středa 5.9.2018 – Finále B a oba začátky jsou v 18:00 hodin. Těšíme se na Vás a opět krásné a dramtické zápasy.