Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Radavský Double pro hvězdnou dvojku Vlasák a Nechutný

Vážení bowlingoví příznivci. Ve středu 15. března proběhl na Radavě turnaj pro libovolné dvojice. Jelikož se dvojic sešlo dvanáct, mělo to za následek dvě skutečnosti. Ta první byla, že si všichni zahráli až do úplného konce, jelikož počet postupujících dvojic do finále je právě dvanáct. Ta druhá skutečnost souvisela s bonusovými body, že se bonusové body jak z prvního, tak ze druhého kola přičítají do finálového kola, tak, aby bylo i v tom úvodním kole o co hrát.

V prvním kole hrál každý z dvojice dvě hry do svého řádku. Celkem tedy čtyři náhozy plus handicapové body za ženu (či juniora, který tentokrát nebyl přítomen) určily úvodní výsledkovou listinu. Nebylo úplně překvapivé, že úvodní část hry ovládla favorizovaná dvojice Aleš Vlasák a Jirka Nechutný, když naházeli 752 bodů. S odstupem více než sto bodů se na druhé příčce drželi Martin Boháč s Lenkou Blažkovou za 635 bodů a dále už s minimálním odstupem a náhozem 626 se třetím místem za úvodní kolo prezentovali Pavel Plzenský s Aničkou Doubravovou.

Druhé kolo se hrály čtyři hry se střídáním po každém frejmu. V tomto kole zazářila zkušená dvojice Roman Šindler a Martin Vyhnanovský. Ti dva v posledních týdnech sbírají medaile jak na běžícím pásu – v prostředním kole zahráli moc pěkných 774 bodů. Druhé místo si připsala dvojice Vlasák a Nechutný za 678 bodů a třetí místo patřilo dvojici Boháč + Blažková, kteří vykazovali tento turnaj velmi stabilní formu.

Ve finále hraném na tři hry se střídáním po každém hodu si pro čokoládu došla dvojice Libor Minnich a Christopher Pavliš. Dá se říct, že třemi hrami pod sto bodů nedali soupeřům v souboji o čokoládu šanci. Těsný souboj o bronzové medaile svedli Martin Boháč s Lenkou Blažkovou a dvojice bratrů Strajků (Martin a Marek Strakovi). Bratři se nakonec o čtyři kuželky (531:527) mohli radovat a především Martin měl ze své první radavské medaile velkou radost. Druhé místo si připsali Pavel Plzenský s Aničkou Doubravovou, kteří se vyvarovali finálovému výpadku a zaslouženě slavili stříbro. Po lehkém zvolnění ve druhém kole se na čelo dostali opět Aleš Vlasák a Jirka Nechutný a v tomto turnaji zvítězili. Gratulujeme!

Další turnaje, na které se můžete na Radavě těšit: ve čtvrtek 23. března od 18 hodin proběhne Letenský pohár jednotlivců a další turnaj dvojic je na programu na Velikonoční pondělí od 16 hodin.

Výsledky turnaje – ZDE

Na viděnou na Radavě se těší Jiří Kotáb a celý tým Bowlingu RADAVA

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb