Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Radek Novák hrál „devítku“, zbytek hráčů „desítku“

Velmi zajímavý turnaj se odehrál v sobotu 18. února 2023 v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek. Celkem 24 hráčů se sešlo ke klasickému turnaji s názvem Jadranský měšec. Než se dostaneme k nejlepšímu hráčům dle výsledků, tak se podíváme, na koho že se to při losování měšce usmálo štěstí. Třetí pořadí s částkou 500,- Kč putovalo do rukou Petra Valíčka, v druhém pořadí bylo 700,- Kč a zde se mohl radovat Jirka Erik Mudrák a největší nadšení pak zavládlo u Vlastika Kubátka, na kterého padlo první pořadí s krásnou částkou 1.200,- Kč.

A nyní k samotnému turnaji. Pohled na výsledky vítěze a „zbytku světa“ opravdu nabízí otázku z našeho nadpisu a spíš by se hodilo, kdyby se tento turnaj odehrál 1. dubna, na Apríla. Suverénní vítěz Radek Novák totiž napálil na poměry centra neskutečnou raketu v podobě 1415 bodů (průměr 235,83 bodu) a na druhého Michal Kudelu (1181 b. – 1996,83 pr.), který už pomalinku, ale jistě, zase začíná nabírat na bowlingové formě, nahrál neskutečných 234 bodů! Nedávno jsme psali v podobném duchu něco podobného o Karlu Orságovi, ale to byl jen předkrm dnešního hlavního chodu. Nestor našich bowlingových rozběhů Láďa Horák (1158 b. – 193,00 pr.) opět ukázal, že stále nepatří do starého železa a vybojoval třetí místo. Do TOP šestky turnaje se probojovali ještě čtvrtý Pepa Novák (1151 b.), pátý Standa Vilášek (1143 b.) a šestý Dan Novák (1141 b.). Nejlepší ženou turnaje se stala Iveta Kudelová (961 b.) na osmnáctém místě.

Kdy bude připraven další Jadranský měšec, není v tuto chvíli ještě známo a tak jen můžeme napsat: Sledujte prosím obsazovačky. Díky za krásnou bowlingovou sobotu a těšíme se brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb