Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Radek Novák kontruje, bere druhé vítězství z Jadranské desítky

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se v sobotu 25. května 2024 dohrála květnová Jadranská desítka za celkové účasti 18 hráčů z různých koutů Moravy. A jak to tak vypadá, máme v tady v centru bowlingového Slezska novou soutěž nebo hru, chcete-li.

Hru na honěnou se rozhodli hrát David Klein a Radek Novák. Babu má nyní Radek a jak je vidět, první kolo se mu vydařilo, protože dokázal Davida porazit. Jenže oni nehrají na vyhrát-prohrát mezi sebou, oni hrají jen na vítězství v turnaji a nic jiného tyto dva chachary nezajímá. Všechno nebo nic.

Takže suma sumárum květnového turnaje: Výborným výkonem 1361 bodů (226,83 průměr) totálně znechutil všem ostatním tuto soutěž Radek Novák a s náskokem, který ani nejde skoro spočítat (asi 500 bodů…), si zcela bezpečně došel pro druhé letošní vítězství z Jadranské 10 a upravil tak ve hře na Babu s Davidem stav na 2:3. Krásné druhé místo a hlavně s velmi dobrým výsledkem 1196 bodů vybojovala nejlepší žena turnaje, Katka Janošcová a skoro všem přítomným mužům to pěkně natřela i bez HDC. Třetí místo získal další z Novákovic klanu, táta Josef (1181 b.) a stále dokazuje, že se jen tak mladým nedá. Dobře Ty, Pepíno a jen tak dál. Teprve zde, v propadlišti výsledkové listiny na čtvrtém místě, se nachází David Klein (1175 b.), páté místo ubombardoval Víťa Hasník (116 b.) a šesté místo ukrutílkoval Radovan Bucha (1152 b.).

Hotovo, dobojováno. Šestou Jadranskou desítku máme naplánovanou na čtvrtek 20.6.2024 a obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za vydařený turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Váš P.R.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb