Radek Novák má další vítězný zářez z Jadranu

V neděli 1. října 2023 se v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek, za krásného počasí babího léta, odehrál klasický turnaj, Jadranský měšec. Turnaje se zúčastnilo celkem 34 hráčů a opět byly k vidění krásné hry a dramatický souboj o vítěze a také o třetí místo.

Z vítězství se nakonec mohl radovat Radek Novák (1218 b.) a o jeho triumfu rozhodla závěrečná hra. Do své bohaté hráčské sbírky si tak mohl přidat další vítězný turnaj. Více než vyrovnaným soupeřem mu byl Ladik Krusberský (1178 b.), když zahrál jeden ze svých nejlepších turnajů, minimálně této sezóny a zaslouženě tak vybojoval druhé místo. Nádherný souboj se nám pak svedl také o třetí místo, o které soupeřila čtveřice borců, a ve finále se vměstnala do 9 bodů. Třetí místo nakonec zuby nehty uhájil Pepa Mihulka (1148 b.), neoblíbené čtvrté místo i přes finiš obsadil Honza Ježek (1144), páté místo bral Dan Smilowski (1140 b.) a TOP šestku uzavřel Radovan Bucha (1139 b.). Nejlepší ženou byla Lenka Zvěřinová (1097 b.) na osmém místě.

Měšci bylo tentokrát 1.700,- Kč, a šťastnými výherci byli tentokrát: Tomáš Vozniak (1. pořadí a 850,- Kč), Daniel Novák (2. pořadí a 510,- Kč) a Agata Valíčková (3. pořadí a 340,- Kč). Všem výhercům gratulujeme.

Z říjnového Jadranského měšce je to vše. Další turnaj je naplánovaný na neděli 5.11.2023 a obsazovačka je již otevřena. Díky za krásný turnaj a těšíme se brzy na viděnou.