Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Radek Novák si připisuje první letošní vítězství z Jadranské devítky

V neděli 7. dubna 2024 se v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek, za opět parádní účasti 52 hráčů, odehrál již čtvrtý turnaj z celoroční bowlingové série s názvem Jadranská devítka 2024.

O vítězi turnaje nebylo tentokrát pochyb již od prvních her. Radek Novák (1599 b.) jel jako pila a měl našlápnuto na ještě parádnější výsledek, než je průměr 266,50 bodu. Jenže po páté hře došel Radkovi v motorovce benzín a ruční pilka těm mladým asi moc nevoní, dle výsledku šesté hry. V každém případě parádní výkon a výsledek a zasloužená gratulace. Boj se nám ale svedl o druhé místo, kde nakonec o 8 bodů přetlačil Dan Novák (1380 b.) Tomáše Frydrycha (1372 b.). Dan byl na tom s tou šestou hrou ještě hůř než brácha, ale ustál mocný Tomášův finiš. Závěrečné dvě hry v turnaji vyšly parádně Beatě Valíčkové a díky celkovému součtu 1354 bodů brala v těžké konkurenci krásné čtvrté místo a hlavně vybojovala titul nejlepší ženy turnaje. Mezi TOP šestku se nám pak ještě podívali pátý Jarda Pazděra (1344 b.) a šestá Dana Klusáčková (1329 b.).  

V celoroční sérii Jadranské devítky 2024 se nám po 4. turnaji opět měnilo pořadí nejlepších. Do čela jde čerstvý vítěz Radek Novák (323 bodů), druhý Jarda Pazděra (314 bodů) zůstal na svém a jen koukal, jak se to kolem něj mění. Na třetí místo totiž spadl lídr po 3. turnaji, Michal Kudela (291 bodů). Nejlepší žena turnaje, Beata Valíčková (285 bodů), si pojistila vedení mezi ženami a celkově postoupila již na čtvrté místo.

A to je ze čtvrtého klání Jadranské devítky vše. Pátý turnaj je naplánovaný na neděli 5.5.2024 a obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za parádní turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb