Rekordní prosincová Devítka

Účast 50 hráčů a hned 3x byla zahrána Pergect game 300 - to byla letošní poslední Strašnická Devítka. Kvalifikaci s velkým náskokem ovládl Zmatlík Václav, který hned svou první hrou zahrál 300 a získal tak cenu za nejvyšší nához turnaje a v následujících hrách zahrál 243, poté zahrál další třístovku a nakonec 287 což je celkový součet 1130bodů a zaslouženě tak kvalifikaci vyhrál a postoupil přímo do finále.

Spolu s vítězem kvalifikace si přímou cenu do finále vybojoval ještě Jelínek Lukáš, Teame Habtegabriel a Plas Michal.

Semifinále bylo velice vyrovnané a padala hezká čísla. Nejlépe v semifinále zahrál Rain David se součtem dvou her 487 a o pouhé tři kuželky za ním skončil Makovec Jaromír a Jakubík Tomáš oba s náhozem 484. Posledním postupujícím se stal Dolejška Jan se ziskem 411bodů. První nepostupující byl dnes Kučera Zdeněk s hezkým náhozem 405 ale dnes to na postup nestačilo.

Ve finále se začalo bojovat opět od nuly a stejně jako celý turnaj tak i ve finále padala vysoká čísla a vyhrát dnes nebylo vůbec jednoduché. Nejlepší formu ve finále předvedl Rain David, který zahrál 563 a zaslouženě dnešní turnaj vyhrál - získal tak prosindový Xbowling DOUBLE, protože před dvěma dny zvítězil i na Žižkově. Na druhém místě skončil Jelínek Lukáš se ziskem 542 bodů a na třetím místě skončil Plas Michal se ziskem 521 bodů.

Všem hráčům děkujeme za účast na dnešním turnaji blahopřejeme k dosaženým výkonům a přejeme Vám šťastný Nový rok a budeme se na Vás těšit na další Strašnické devítce která se uskuteční 23.ledna a ještě jednou připomínáme ze Devítkový Masters 2017 se uskuteční 11.2. na Xbowlingu Žižkov. Konečné výsledky se jmény postupujících zveřejníme hned začátkem roku 2018.