Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Richard Nosek po opravě výsledku nově vede

 

Na Summer Cup si na kvalifikaci na hernu Xbowling Žižkov i Xbowling Duo dorazilo potrénovat již 109 hráčů a obsah měšce nově obsahuje 13 500,- Kč a uvidíme zda se podaří naplnit na částku dvaceti tisíc. Volná místa na obou hernách průběžně aktualizujeme a doplňují se a rozšiřují hrací rundy.

Nejlepším hráčem týdne se stal Vavřinec Hradil se součtem 1 248 bodů. Po upozornění jsme opravili výsledek a původně vedoucího Lukáše Gurgula sesadil hráč hlavní Kategorii A Richard Nosek se součtem 1 397 bodů. Kategorii B si prvenství ohlídal Lukáš Lacko se součtem 1 303 bodů. V Kategorii C také změna nenastala a vede ji Pavla Žáčková se součtem 1 305 bodů. V Kategorii D bude asi také těžké překonat Martina Palase se součtem 1 292 bodů, i když do této kategorie opět nastoupili další hráči.

Během tohoto týdne také přineseme průběžné výsledky v jednotlivých kategoriích a označíme předběžně postupující hráče do finále, které se koná v neděli 28. 8. 2022 jak na Žižkově, tak i na Proseku. Prosíme tímto hráče, kteří vědí, že se finále nebudou účastnit, aby tuto informaci co nejdříve sdělili a mohli jsme oslovit případně další hráče v pořadí.

Výsledky – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Žižkov a Duo Prosek

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb