Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Říjnovou Proseckou Desítku ovládl Lukáš Gurgul

V pořadí desátý měsíc přinesl v turnajovém kalendáři Xbowlingu Prosek Duo jako první jubilejní desátý turnaj série Prosecké Desítky v neděli 9. října. Tentokráte za účasti 24 hráček a hráčů, kdy si všichni odehráli v kvalifikaci klasicky čtyři hry americkým způsobem a šestnáctka úspěšnějších postoupila přímo do následného finále, kde odehráli závěrečné tři hry od nuly znovu amerikou a na součet včetně pomocného handicupu.

Před finále a po mazací pauze byl vylosován finanční bonus turnaje, kdy ze startovného za každého zúčastněného je odkládáno 50,- Kč a v poměru 50, 30 a 20% se tedy dělilo 1200,- Kč. 240,- Kč si odnesl Petr Ondrejec, 360,- Kč Hana Matoušková a 600,- Kč Miroslav Nýč. Do finálové šestnáctky proklouzla jako poslední Lenka Blažková s 682 body, bohužel 678 bodů už na postup Matyáši Bosákovi nestačilo, odnesl si alespoň cenu útěchy. Kvalifikaci s přehledem opanoval Martin Palas, když dosáhl součtu 962 bodů a nadto zahrál i Nejvyšší výkon turnaje hodnoty 264 bodů.

Ve finále již se mu toliko nedařilo, rohy však vystrkovali jiní favorité, aby tím nakonec nejúspěšnějším a nejlepším byl Lukáš Gurgul se součtem 695 bodů, když navíc celý turnaj odehrál s pěkným průměrem 221 bodů. Druhý skončil Martin Hypius ve finále s 650 body a celkovým denním průměrem rovněž luxusním a sice 215 bodů. Třetí skončila a současně i Nejlepší ženou turnaje se stala Lenka Málková, té ve finále náležel součet 636 bodů včetně handicupu. Do hodnocené osmičky patří ještě Miroslav Nýč, Jaromír Makovec, Petr Pekár, Vladimír Baborovský a Štěpán Blaška.

Předposlední turnaj série je na programu v neděli 6. listopaduobsazovačka je již aktivní.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb