Říjnový Senior Cup ovládl Ivan Burian

V neděli 26.10.2014 se v tišnovském Xbowlingu sešlo 15 hráčů k říjnovému Senior Cup Tišnov. Jsme rádi, že tento turnaj začíná mít stále větší popularitu mezi hráči nad 50 let. Tím pádem jsme nejen rozšířili obsazovačku ze 12 na 18 hráčů, ale do konce letošního roku jsme ještě zařadili jeden turnaj a to na 7.12.2014. Kromě stálých hráčů jsme dnes zaznamenali dvě výrazné změny v obsazení turnaje. Nepřijel pravidelný vítěz turnaje Rosťa Nahodil, za to jej plnohodnotně nahradil nováč ek turnaje Ivan Burian.

Samotný turnaj se pak nesl ve znamení dvou bodů. Tím prvním bylo, jaký průměr dnes zahraje právě Ivan Burian a tím druhým bylo, na koho zbude bramborová medaile. Mezi 2. a 4. hráčem byl totiž rozdíl pouhých 17 bodíků.

Díky zvýšenému zájmu hráčů jsme pak z každého zaplaceného startovného vyčlenili 20,- Kč, čímž se nám sešla sumička 300,-- Kč. A to se podobně jako v Devítce vylosovala mezi zúčastněné hráče. A vyvoleným hráčem se stal nestor tišnovského Xbowlingu Jarda Kolařík.

A nyní k samotným výsledkům. Zřejmě tušíte, že vítězství si odvezl brněnský hráč Ivan Burian, když se mu započítalo 5 soutěžních her se skórem 1143 a průměrem na 6 her 220,83 b. Jeho nejvyšší nához byl krásných 289 b. 2. místo pak vybojoval domácí bojovník Jarda Kolařík - 971 b. (185,33), 3. místo si odvezl do Zlína Zdeněk Čejka - 967 b. (185,50) a to nepopulární 4. místo pak patřilo Miloši Otiepkovi - 954 b. (175,17). N ejlepší ženou a současně celkově na 5. místě skončila Dana Veselá - 930 b. (169,83).

Co říci závěrem. Vydařený Senior Cup a již se všichni těšíme na další turnaj, který se tedy uskuteční tradičně v neděli a to 7.12.2014.