Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Říjnový turnaj rozšířil historii Valašských dvojic

To to letí, přátelé. Nedávno byly prázdniny, jakoby včera začal nový školní rok a už je zase měsíc pryč. Na první, počasím krásný, říjnový víkend jsme naplánovali již tradiční turnaj Valašské dvojice. V neděli 3.10.2021 do našeho centra Xbowling ValMez dorazil krásný počet 16 dvojic a opět, za což jsme nesmírně rádi, jsme přivítali nové tváře. A hlavně, zase jeden z parádních turnajů, který se nesmazatelně zapíše do historie Valašských dvojic.

Jak na našem turnaji začíná být zvykem, tak některým hráčům nestačí si zahrát s jedním parťákem, ale turnaj si zahrají hned se dvěma spoluhráči. Což je v pořádku, není to nic proti ničemu a je skvělé sledovat, jak hráč vítězí sám nad sebou. Již před lety tento „model“ rozjel Mira Příleský se svým kolegy z ligového mančaftu a ujalo se to. A nevím, zda toho teď Mirek nelituje, protože tím pádem se rozrostl počet aspirantů na bednu a hlavně kvalitními dvojicemi se to začíná jen hemžit. Ne vždy to vyjde, ale tentokrát to klaplo na 100%.

Z nouze se vytvořila nová dvojice, když najednou zůstal Ondra Trojek bez své parťačky, která se nemohl turnaje zúčastnit. A naši mlaďoši jsou vždy akční a tak než se kdo nadál, už hrál Ondra s Nelou Capilovou. A zahráli skvěle. V desítkové hře 2x pokořili dvoustovkovou hranicí, v devítce si střihli třístovku a suma sumárum – 1280 bodů a jasné vedení v turnaji. Jenže Nele to nestačilo a rozehrála další velkou partii se svým tátou Radkem (1166 b.). Do turnaje se přihlásili také Iva FojtíkováDavidem Kleinem a ti zahráli rovněž výborně (1161 b.). Obě dvojice zahrály čísla, která by jim téměř v kterémkoliv z letošních turnajů, kromě červencového, kde excelovali Jana a Karel Orságovi, stačila na vítězství v turnaji.

Do závěrečné rundy dorazili další spolufavorité a pořadí na stupních vítězů a v TOP šestce se nám začalo měnit. Výborným výkonem se prezentovali Jana a Marek Irglovi (1168 b.) a prodrali se na druhé místo. Narychlo stlučená dvojice Luba MateraOndra Trojek zahrála také velmi dobře (1131 b.) a výsledkem bylo páté místo. A když dohráli Ája KudělkováRosťou Sousedíkem (1099 b.), kteří obsadili konečné šesté místo, tak bylo vše jasné.

Rekapitulace vypadá následovně. Na vítěznou dvojici Nela CapilováOndra Trojek tentokrát opravdu nikdo neměl nárok. Manželé Irglovi zaslouženě vybojovali druhé místo a premiérový medailový double dokázala uhrát Nela Capilová, když s tátou Radkem Capilem získali třetí místo. Těsně pod bednou zůstali čtvrtí Iva FojtíkováDavidem Kleinem, a jak píšeme výše, TOP šestku doplnili Luba Matera a Ondra Trojek a Ája KudělkováRosťou Sousedíkem.

Celkově jsou v roce 2021 zatím nejlepší Jana a Karel Orságovi (140 bodů), na druhé místo postoupili Jana a Marek Irglovi (132 bodů) a naopak na třetí místo sestoupili Ondřej Trojek a Žaneta Pořízková (125 bodů.) Kompletní pořadí dvojic si můžete stáhnout ZDE.

Říjnové Valašské dvojice jsou minulostí. K dalšímu turnaji se sejdeme v neděli 7. listopadu 2021. Přihlásit se můžete, když kliknete na již aktivní OBSAZOVAČKU. Díky všem za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb