Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ríša a Walter Endersovi vítězí na krátkém mazání na BBO dvojicích Strikeland

Ve středu 1.11. se v Chomutově odehrál na krátkém mazání 2. turnaj BBO dvojic Strikeland. Zúčastnilo se 13 dvojic a po kvalifikaci 10 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Olda Pour s Kájou Růžičkou a z desátého Dáša a Jirka Stulíkovi. Ve finále hraném na čtyři hry s pátou připočítávanou průměrovou byli nejlepší Ríša a Walter Endersovi a v turnaji zvítězili. Druhé místo obsadili Olda Pour s Kájou Růžičkou a třetí Michal Janovský s Tomášem Libovickým. Do oceňovaného šestého místa se umístili Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem, Dana a František Kubíkovi a Lumír Horčička s Lukášem Roučkou. Za nejvyšší nához 230 si cenu odnesli Olda Pour s Kájou Růžičkou. Zde je fotogalerie.

CP dvojic po 2. turnaji: Olda Pour, Kája Růžička (71 b), Ríša Enders, Walter Enders (oba 64 b), Lumír Horčička, Lukáš Roučka (oba 63 b), Dáša Stulíková, Jirka Stulík (51 b).

CP jednotlivců po 2. turnaji: Olda Pour, Kája Růžička (oba 71 b), Ríša Enders, Walter Enders (64 b), Lumír Horčička, Lukáš Roučka (63 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 3. BBO dvojicích 15.11. na dlouhém mazání - obsazovačka, ale také 12.11. na BBO NejKUFRY devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb