Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Rosťa Kala opět přepisoval statistiky Senior Cupu

Osmý turnaj Senior Cup Tour ValMez se v našem centru Xbowling ValMez dohrával v sobotu 20.8.2022  a bohužel za ještě nižší celkové účasti než v červenci. Věříme, že i tentokrát měla vliv, na tuto skutečnost, doba prázdnin, dovolených a stále i covidu. Nakonec si turnaj přišlo zahrát 17 hráčů.

Ve čtvrtek 18.8.2022 se do 1. rundy zapojilo 11 hráčů a nás zaujala především spanilá jízda pravidelného spolufavorita turnaje, Rosti Kaly (1359 b.). Tento výsledek přinesl další nové zápisy do statistik Senior Cupu. Celkový skvělý hráčský průměr 216,71 bodu bez HDC na všech 7 her, samozřejmě suverénně nový rekord celkového součtu bodů a hlavně, škrtat 194 bodů, tak to tady opravdu ještě nebylo a uvidíme, zda vůbec tento výkon bude někdy překonán. Šest soutěžních her přes 200 bodů, co na to říct? Klobouček, Rosťo.

Dalším spolufavoritům se bodově již tolik nevedlo, ale o to byl aktuálně dramatičtější pohled na boj od 2. místa níže. Na druhém místě se usadil Tomáš Frydrych (1167 b.) a o krůček zpět byl třetí Tonda Ulička (1156 b.). V tu chvíli čtvrtý Radek Šobora (1123 b.) ztrácel na bednu více jak 30 bodů a teprve páté a šesté místo v 1. rundě obsadily ve velkém vzájemném souboji nejlepší ženy, Iva Fojtíková (1103 b.) a Pavla Maléřová (1100 b.).

V sobotu 20.8.2022 jsme ještě těsně před polednem obdrželi další dvě omluvenky z účasti v 2. rundě a do slova a do písmene jsme se na centru báli té samoty. Paradoxem však bylo, že z 6 hráčů, kteří dorazili, byli hned 3 nováčci, kteří neváhali urazit cestu až z Třince, za což patří Monice a Drahoši Krečmerovým a Radimu Paškovi velký dík a věříme, že se s nimi budeme i nadále vídat na našem centru. Druhou trojici vytvořila známá zlínská klika pod vedení Rosti SousedíkaJitkou Kejřovou a Pavlem Kovářem. Smutný pohled pak byl na celkový počet pouhých 4 hráčů z domácího Valašského Meziříčí, který nám jen vhání slzy do očí a soumrak nad valmezským bowlingem je stále temnější. Do bojů o nejlepší umístění zasáhli Rosťa Sousedík (1135 b.) a Pavel Kovář (1105 b.) a až do poslední chvíle bojovali minimálně o třetí místo. Oběma hráčům však nevyšly závěry posledních dvou her a tak se museli s viděnou bedny rozloučit. 

Rekapitulace nejlepší šestky srpnového turnaje Senior Cup Tour ValMez je tedy následující. 1. místo Rosťa Kala, 2. místo Tomáš Frydrych, 3. místo Tonda Ulička, 4. místo Rosťa Sousedík, 5. místo Radek Šobora a 6. místo Pavel Kovář. Nejlepší ženou turnaje se stala Iva Fojtíková na konečném 7. místě.

Po osmém turnaji Senior Cup Tour ValMez se nám vytvořila vedoucí silná trojice, která si to zřejmě rozdá mezi sebou o celkové vítězství. Vždyť kromě vedoucí Ivany Fojtíkové (226 bodů – 2 vítězství), druhého Tomáše Frydrycha (214 bodů – 3 vítězství) a třetího Rosti Kaly (156 bodů – 3 vítězství) se žádnému jinému hráči nepodařilo v letošním roce zažít vítězný pocit z našeho Senior Cupu. Kompletní pořadí série si můžete prostudovat, když kliknete ZDE.

Podzimní bowlingovou sezónu začneme 9. turnajem Senior Cup Tour ValMez ve čtvrtek 8. září 2022 1. rundou a v sobotu 10. září 2022 2. rudnou. Pro přihlášení je již OBSAZOVAČKA připravena, takže ji můžete začít naplňovat.

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou. Třeba na Letním poháru, v kterém nabízíme jako každý rok speciální zvýhodněnou cenu. Ale to je zřejmě již jen naše zbožné přání…

Výsledky turnaje – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb