Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Rozjezd Letní Devítkové ligy Proseku patřil BT Notaxu K

úterý 2. července se jako první ze skupin Letní Devítkové Ligy Proseku 2024 rozehrála ta s přídomkem „O“. V chladivější části sinusoidy letních pařáků dorazilo na hernu všech šest přihlášených týmů a ačkoli soutěž sdružuje výkonnostně hráčky i hráče od nejvyšších po soutěže nejnižší, jakož letité bowlingové nestory i naopak elévy, bylo se na co dívat a zejména ti méně ostřílenější si ověřili, že při této odlehčené formě soutěžního bowlingu se hráčské rozdíly přeci jen výrazněji smazávají. A co je nejdůležitější, jde zejména o zábavu a trénink v době prázdnin nejen školních, ale i ligových bowlingových.

V pohodové atmosféře za to vzali zejména hoši původem Kladenští, hrající pod záštitou stále se rozrůstajícího klanu už více jak rodinného, BT Notaxa a ačkoli v tabulce i bodově dominují, přesto přes 20, 5 bodu kroky k nim neměly vůbec jednoduché a snadné. Své si řekli a ostatní výrazně pozlobili i stříbrní Ftefani, majíc 14 bodů a jeden k dobru na bronzové Balls of Gods, ale příště se jistě budou chtít popasovat i v souboji o pozici vedoucí.

Pro týmy skončivší na prvních dvou místech po všech čtyřech hracích dnech jest bonusem postup do následné finálové skupiny A, podle výkonů i počtu účastníků v ostatních skupinách se možná dostane i bronzový tým. Níže postavení pak mají právo startu v B finále, ovšem přesný počet a postupový klíč bude znám až po rozehrání všech skupin.

Zatím jsou dvě kompletní, vyjma této skupinyO“ svůj úvodní hrací den čeká již tuto neděli 7. července skupinuP“, čítající rovněž kompletní šestici startujících. Zbývá poslední skupina R“, jenž má svůj první hrací den posunutý oproti původně plánovanému až na pondělí 22. července, a to z důvodu zejména prozatím pouze dvou přihlášených družstev, proto případní zájemci o start jsou vítáni a mohou se přihlásit buď telefonicky na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či přímo na odkazu obsazovačky: ZDE.

Tato skupinaO“ má svůj již druhý hrací den naplánovaný pro ni klasicky na další z úterních večerů a to 16. července. Dlužno dodat, že kromě výborných individuálních počinků, kde se vyjímá i nejvyšší celodenní průměr 268, 80 bodů Jakuba Šarišského, byly k vidění i dvě hry maximální devítkové hodnoty 300 bodů a jejich autory byl právě Jakub Šarišský (BT Notaxo K) a Antonín Matějka (Ftefani).

Výsledky HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb