Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

S přehledem vítězí Pavel Varhaníček

Pavel Varhaníček

Po letní prázdninové přestávce nám pokračovala série v pořadí čtvrtým turnajem. Poprvé v historii jsme se sešli ve všední den a to v pondělí 2.9.2019 od 17:00 hodin v nezměněné herně  Bowling SKY Ostrava. Přihlásil se plný počet možných startujících a poprvé v sérii začaly pořadí průběžného pořadí ovlivňovat body za účast.

V první rundě si hráči, kteří vážili nejdelší cestu řekli, že když už jedeme takovou dálku, tak vám ukážeme čeho jsme schopní. Nejlépe do turnaje vstoupili „třinečáci“ Jarda Kubiczek a Jana Boučková. Dobře asistoval „jablunkovský“ Petr Lysek. Stranou nechtěla zůstat Ostrava zastoupená Vaškem Bařinou a také Opava nechtěla zůstat v ústraní. Kvalitní hrou vystrkoval růžky nejvíce Jan Filuš.

V druhé rundě na slušné výkony hráčů z prvního kola nejlépe navázali dva Kelímci, Pavel Varhaníček a Franta Klus. Hlavně Pavlovi to šlo parádně, když první dvě hry měly hodnotu 208 a 223. Druhý výkon už nikdo nepřekonal a je tím pádem nejvyšší nához čtvrtého turnaje.

V konečném účtování první příčka s hezkým průměrem 201 patří Pavlu Varhaníčkovi. Druhé a třetí místo cestuje do Třince za Janou Boučkovou a Jaroslavem Kubiczkem. Bramborový „Černý Petr“ jede do Jablunkova za Petrem Lyskem.

Při neúčasti Jirky Klusáčka došlo v průběžném pořadí k posunům. Na první místo postoupil Jan Filuš před Vaškem Bařinou a Janou Boučkovou.

Při losu štěstí se mohl tentokrát usmívat Petr Lysek(vínko) a Milan Kaplan(domácí vajíčka). Do restaurace Magnolie v Orlové za 9.místo se může jít podívat Milan Motyka.

Děkujeme všem hráčům za účast a další hrací den se uvidíme ve středu 25.9.2019 od 17:00 hodin.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

KELÍMCI

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb