Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Šampion proběhlé série Toník Nahodil zahájil i nový ročník vítězně

1. - 3. místo

Na 1.turnaj nového ročníku BBO devítky Strikeland přijelo v neděli 19.7. do Chomutova 45 hráčů. Kvalifikaci vyhrál Toník Nahodil (1143), z osmadvacátého místa postupoval Jára Kocůr (795) a z Desperada se probojovali Jára Vokurka, Yvona Klepáček Mašková, Iveta Faitová a Bob Štícha. Po třech semifinálových hrách šlo 16 lepších do finále, z prvního místa Michal Janovský (757) a z šestnáctého Láďa Kastl (639). Následné finále nejlépe zvládl Toník Nahodil a se skóre 821 v turnaji zvítězil. Druhý skončil Pepa Chudoba (798) a třetí Jirka Vácha (781). V desítce nejlepších se umístili Vláďa Horňák, Michal Janovský, Lukáš Roučka, Olda Pour, Ivan Zlesák, Jirka Stulík a Štěpán Heligr. Celkem padlo 9 třístovek: Toník Nahodil (3x), Michal Janovský, František Kubík, Vláďa Horňák, Ivan Zlesák, Jirka Vácha, Olda Pour. Nejlepšími ženami byly Dáša Stulíková, Yvona Klepáček Mašková a Iveta Faitová, ceny pro nejlepší seniory převzali Pepa Chudoba, Vláďa Horňák a Ivan Zlesák a junioři byli oceněni všichni: Martin Bula, Ema Ondráčková, David Fait a Lukáš Fait. Zde je fotogalerie a BBO video.

Byli oceněni nejlepší hráči série 2019/2020: Toník Nahodil, Vašík Kordulík ml., Štěpán Heligr, Ondra Heligr, Martin Křížek, Olda Pour, Sváťa Závladská, Jirka Stulík, Kája Šípek, Dáša Stulíková.

Celoroční pořadí nového ročníku koresponduje s výsledky 1. turnaje.

Červencový BBO bodovací žebříček k 20.7.: Michal Janovský (A), Kája Šípek (B), Bob Ondráček (C), Jana Plešingerová (D), Zdeňka Balcarová (E), Hanka Šulcová (F).

Děkujeme jako vždy Strikelandu Chomutov, Abdulovi Kassasovi za věnovanou bowlingovou obuv do losování, Štěpánkovi Heligrovi za focení, všem hráčům za účast, přízeň a věnované produkty z jejich zahrádek. Budeme se na vás v Chomutově těšit na 2. BBO devítce Strikeland už 2.8. - obsazovačka.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Konečné pořadí série 2019-2020 – ZDE

BBO žebříček – červenec – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb