Šárka Krňáková vystřídala Pavla - vítězka 3. turnaje Opel BC 2018

Ve dnech 6. a 8. dubna 2018 se v ústecké herně Replay bowling Klíše odehrál již 3. turnaj Opel BC 2018. Chřipková epidemie je z větší části už minulostí, přesto se nám odhlásil větší počet hráčů ze zdravotních důvodů. Některým zase kolidoval mimořádný termín tohoto turnaje s jiným turnajem. I přesto byl počet startů 40 a účastníků se sešlo 36. Hrálo se opět na krátkém sportovním mazání. Čísla oproti minulému turnaji už byla vyšší. Dnes na herně nastaly potíže s dráhou č. 1, kde v první nedělní rundě došlo k poškození dvou koulí. Dráha č. 1 a 2 byla z tohoto důvodu až do poslední kvalifikační rundy nepoužitelná. Chci touto cestou poděkovat všem třem bowlerům (Sotymu, Otovi a Petrovi), kteří dokázali dráhy do semifinálové a finálové části zprovoznit. Také děkujeme pořadateli turnaje Jiřímu Novákovi, který všem vítězům přispěl vyšší částkou než je uvedená v propozicích. Výsledky turnaje ZDE.

Ale teď k vítězce turnaje. Šárce Krňákové to dnes „padalo“. Vyhrála nejen semifinále, ale i finále. Vystřídala tak svého manžela Pavla, který zvítězil ve 2. turnaji. Blahopřejeme.