Menu - turnaje
Expres zprávy
Nejbližší akce
Obsazovačky online
Galerie vítězů
Hráči září 2025
Anketa
Kolik turnajů včetně lig odehrajete za jeden měsíc?
Důležité odkazy
Kontakty
- tel: 608 862 698
- mail: info@bowlingweb.cz
- web: www.ablweb.cz
- web: www.bowlingweb.cz
Sedmý turnaj, sedmé jméno vítěze…
Dne 8. prosince se odehrál na krátkém mazání Boardwalk již sedmý „tréninkový“ turnaj Sprinter. Oblíbenost turnaje roste a na Sprinterovi se objevila opět řada nováčků, tentokráte se turnaje účastnilo 46 hráčů, co je největší účast v letošní sérii.
Dobří holubi se vracejí a tak se po kratinké pauze v startovním poli objevuje Josef Colon a Jan Čepelák. Doslova a do písmene si jeden z nich vzal motto turnaje k srdci. „Přijel (z Mostu), zahrál, odjel“. Nyní zjišťuje, že zvítězil a na příštím turnaji si převezme ceny.
Řeč je o Janu Čepelákovi, který zahrál 237, 245, 216, 220 a díky nezapočítávané hře (190) měl na svém kontě celkem 918 bodů. Ostatním už se tak nedařilo, se ztrátou 56 bodů vybojovala druhé místo Irena Straková, o dalších 7 bodů méně měl na svém kontě minulý vítěz Václav Rác. Podrobné výsledky a pořadí na součet 4 her (včetně té nezapočítávané) naleznete v příloze.
V žebříčku celoročního pořadí se objevilo sedm nových jmen a v letošní sérii je evidováno již 82 hráčů. Do čela průběžného pořadí se probojovala s 457 body Irena Straková. Na druhé místo klesl Josef Colon (455b), naopak na třetí vystoupala Kateřina Slavíková (405b). Žebříček s body a pořadím naleznete v příloze.
Příští turnaj by se měl hrát 26. ledna, obsazovačka a volná místa >> ZDE.
Výsledky turnaje - ZDE
Průběžné pořadí série - ZDE
Sdílet na facebooku

 Antonín Matějka
Antonín Matějka Nela Capilová
Nela Capilová ČBA
ČBA ABL
ABL Antonín Matějka
Antonín Matějka Nela Capilová
Nela Capilová Tomáš Brich
Tomáš Brich Hana Matoušková
Hana Matoušková












