Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Sedmý turnaj, sedmé jméno vítěze…

Dne 8. prosince se odehrál na krátkém mazání Boardwalk již sedmý „tréninkový“ turnaj Sprinter. Oblíbenost turnaje roste a na Sprinterovi se objevila opět řada nováčků, tentokráte se turnaje účastnilo 46 hráčů, co je největší účast v letošní sérii.

Dobří holubi se vracejí a tak se po kratinké pauze v startovním poli objevuje Josef Colon a Jan Čepelák. Doslova a do písmene si jeden z nich vzal motto turnaje k srdci. „Přijel (z Mostu), zahrál, odjel“. Nyní zjišťuje, že zvítězil a na příštím turnaji si převezme ceny.

Řeč je o Janu Čepelákovi, který zahrál 237, 245, 216, 220 a díky nezapočítávané hře (190) měl na svém kontě celkem 918 bodů. Ostatním už se tak nedařilo, se ztrátou 56 bodů vybojovala druhé místo Irena Straková, o dalších 7 bodů méně měl na svém kontě minulý vítěz Václav Rác. Podrobné výsledky a pořadí na součet 4 her (včetně té nezapočítávané) naleznete v příloze.

V žebříčku celoročního pořadí se objevilo sedm nových jmen a v letošní sérii je evidováno již 82 hráčů. Do čela průběžného pořadí se probojovala s 457 body Irena Straková. Na druhé místo klesl Josef Colon (455b), naopak na třetí vystoupala Kateřina Slavíková (405b). Žebříček s body a pořadím naleznete v příloze.

Příští turnaj by se měl hrát 26. ledna, obsazovačka a volná místa >> ZDE.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb