Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Senior Cup ValMez má nového lídra, Ivu Fojtíkovou

Xbowlingu ValMez se v sobotu 7.5.2022 uzavřel 2. rundou pátý turnaj celoroční série Senior Cup Tour ValMez. Ve čtvrteční 1. rundě, včetně předehrávky, se představilo 13 hráčů. Sobota byla trochu divočejší, přišla 1 omluvenko a 2 neomluvené absence a po odečtu 2 restartů se do turnajové výsledkové listiny zapsalo nakonec celkem 26 hráčů.

Pojďme si tedy společně zrekapitulovat obě soutěžní rundy. Ve čtvrteční 1. rundě se představilo několik spolufavoritů turnaje a především vedoucích hráčů celoroční série. Nejvyrovnanější formu má letos Iva Fojtíková (1206 b.) a potvrdila to i v tomto turnaji. Nejvyrovnanější znamená, že v úvodních 4 turnajích vždy atakovala postavení na bedně a 2x ji i získala v podobě druhého a třetího místa a 2x byla čtvrtá. Dosavadní lídr Tomáš Frydrych (1184 b.) má sice zářivější bilanci, když ovládl první 3 turnaje, jenže v tom čtvrtém přišel velký propadák v podobě patnáctého místa. Tito dva hráči udávají tempo série a bylo tomu tak i v 1. rundě. V předehrávce se představili 3 hráči a především Franta Mlčák (1172 b.) zahrál velmi dobře a po úvodním hracím dnu to bylo průběžné třetí místo. Mezi nejlepší šest hráčů se zařadili také Pavlína Maléřová (1155 b.), Radek Šobora (1141 b.) a Pavel Varhaníček (1141 b.).

Sobotní 2. runda byla původně zcela naplněna, ale jak píšeme v úvodu, přišla jedna zdravotní omluvenka a dvě neomluvené absence. Z patnácti startujících pak dva hráči přijeli napravovat své výsledky ze čtvrteční 1. rundy a oba udělali dobře. Pepa Novák (1181 b.) zahrál opravdu výborně, v sobotu byl nejlepší a dokonce jej tento výsledek posunul před Frantu Mlčáka na třetí místo. Zlepšený výkon předvedl také Luba Matera (1132 b.), což byl druhý nejlepší výsledek 2. rundy, ale na nejlepší šestku to bohužel těsně nestačilo a bylo z toho konečné sedmé místo. Třetím nejlepším pak byl Michal Poprocký (1121 b.), který u nás startoval po delší době a v celkovém pořadí tento výkon znamenal desátou pozici.

Můžeme si tedy zrekapitulovat TOP šestku turnaje 5. turnaje. 1. Iva Fojtíková (1206 b.), 2. Tomáš Frydrych (1184 b.), 3. Pepa Novák (1181 b.), 4. Franta Mlčák (1172 b.), 5. Pavlína Maléřová (1155 b.) a 6. Radek Šobora (1141 b.). Nejlepší ženou se samozřejmě stala Iva Fojtíková.

Po pátém odehraném druhém turnaji máme v čele série nového lídra a to Ivu Fojtíkovou (128 bodů), na druhé místo tak klesl Tomáš Frydrych (126 bodů) a třetí místo se udržel Radek Šobora (92 bodů). Jinak kompletní pořadí si můžete prostudovat, když kliknete ZDE.

Tímto máme uzavřený pátý turnaj z celoroční série Senior Cup Tour ValMez 2022. Šestá část má stanovené datum na sobotu 4.6.2022. 1. runda se bude hrát v tradičním termínu, ve čtvrtek 2.6.2022. Na červnový Senior Cup je OBSAZOVAČKA již připravena, takže se můžete začít přihlašovat. A nezapomeňte, hraje se o DVOJNÁSOBNÝ počet bodů.

Díky všem za krásný, pohodový a bezproblémový turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb