Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Šimon Bail se přihlásil jako poslední, skončil první ...

Dne 23. března proběhl předposlední, desátý turnaj ze série áčkových turnajů Sprinter Cup 2021/2022. Hrálo se znovu na středním mazacím modelu ABBEY ROAD, tentokráte se nemazalo Flexou, ale mazačkou Kustodian. Průměry byly velmi podobné ...

Startovní pole bylo pestré a turnaje se účastnilo 47 hráčů. Přestože se hrál již desátý turnaj, tak se do výsledkové listiny zapisuje desáté a opět zbrusu nové jméno vítěze. Pikantní na jeho vítězství bylo, že se přihlašoval jako poslední hráč do kvalifikace v průběhu rozehraného turnaje a skončil první.

Zvítězil Šimon Bail po výkonech 216, 213, 192, 202 a díky nezapočítávané hře (141) měl na svém kontě celkem 863 bodů. Jen o šest bodů méně v celkovém součtu, měl na svém kontě druhý Daniel Čižek. Třetí v pořadí, Filip Jiránek, měl na svém kontě a o dalších sedmnáct bodů méně. Podrobné výsledky a pořadí na součet 4 her (včetně té páté, nezapočítávané) naleznete v příloze.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ. Je odehráno deset turnajů a situace v popředí žebříčku je řádně napjatá, jelikož se v celoročním pořadí počítá sedm nejlepších umístění. Potřetí se odpočítávalo, ale změna na čele nenastala, nadále vede Josef Colon (566b). Druhá Irena Straková stáhla náskok na pět bodů a třetí v pořadí je Antoním Matějka s 477 body. V kategorii P165 je před posledním turnajem nejlépe umístěná Hana Kolářová, která uzavírá „desítku“ oceňovaných hráčů. Podrobný žebříček s body a pořadím naleznete v příloze.

Příští poslední turnaj se hraje 20. dubna, obsazovačka a volná místa >> zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb