Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Skupina A dodala první tři postupující do Finále A LVDL

Postupující do Finále A LVDL

Xbowlingu ValMez nám ve středu 4.8.2021 skončila 5. HD základní skupina A prázdninové Letní Valašské Devítkové ligy. O prvních dvou postupujících bylo již prakticky rozhodnuto po 4. kole a více méně se čekalo, kdo se k dvojici FormprojektNO NAME (takové bylo pořadí před závěrečným večerem) přidá. Zda udrží MRK svůj náskok, či ještě zaberou Tweeners.

Konečné pořadí tabulky nakonec rozhodly hned druhé zápasy večera. V nich se ve vzájemném souboji utkali lídři skupiny A, v tu dobu již vedoucí NO NAME a druhý Formprojekt. NO NAME (20 b. – celkem 87 b.) bezpečně vyhrál 4:1 a do konce večera již nepřipustil, aby Formprojekt (11 b. – celkem 78,5 b.) jeho celkové vítězství ohrozil. V tu chvíli se také rozhodlo o třetím Finalistovi A. MRK (18 b. – celkem 71 b.) zdolal přesvědčivě 4:1 Tweeners (12 b. – celkem 58,5 b.) a s přehledem si ve zbývajících třech zápasech pohlídal postup. Tweeners tak jistojistě svůj loňský titul neobhájí a čeká je pouze Finále B. Společně s Tweeners si toto malé finále zahrají také zbylé dva týmy tabulky, pátý LTL Baťa (5 b. – celkem 44 b.) a šesté Zákulisí (9 b. – celkem 36 b.).

A můžeme si shrnout závěrečné statistiky. Hráčem večera se s krásným průměrem 252,00 bodu stal David Klein (NO NAME), nejlepší ženou byla tentokrát Lenka Lacigová (LTL Baťa) s průměrem 205,40 bodu, což ji zařadilo v tomto HD na celkové 4. nejlepší místo. V závěrečném večeru nám padla druhá devítková PERFECT GAME skupiny a autorem byl Víťa Hasník (MRK). Pro tým byli nejužitečnější s 5 body tři hráči, David Klein, Víťa Hasník a Vlastik Motyka (MRK). Do týmových statistik se zapsal NO NAME díky nejvyššímu náhozu 701 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 648,60 bodu.

Celkově se hráči skupiny A stali David Klein s průměrem 234,88 bodu a Iva Fojtíková (NO NAME) s průměrem 213,30 bodu. O nejvyšší náhozy se postarali David KleinVíťou Hasníkem, když oba dokázali zahrát plný počet 300 bodů. A aby toho pro Davida nebylo málo, tak svou statistickou sbírku zkompletoval v užitečnosti, když pro svůj tým získal 20 bodů. Do celkových týmových statistik se nejvyšším náhozem 758 bodů zapsali Tweeners a nejlepšího průměru 653,64 bodu dosáhl NO NAME.

Tímto máme uzavřenou základní část LVDL skupiny A. Malé Finále B se hraje za 14 dní ve středu 18.8.2021 (Tweeners, LTL Baťa a Zákulisí), velké Finále A (NO NAME, Formprojekt a MRK) pak za 3 týdny ve středu 25.8.2021, začátek HD vždy v tradičních 18:00 hodin. Po skončení obou finálových večerů proběhne vyhlášení LVDL 2021. Díky všem za krásný bowlingový večer a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky 5. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb