Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Skupina B doplnila trojicí týmů Finále A LVDL

Postupující do Finále A LVDL

Ve středu 11.8.2021 skončila základní část Letní Valašské Devítkové ligy i pro skupinu B. A Xbowling ValMez byl svědkem nevídaného dramatu až do posledních hodů o postup do Finále A. Jazýčkem vah byl paradoxně tým CNC Produkt, který jako jediný měl již jistý postup po 4. HD, ale herní projev tomu vůbec nenasvědčoval.

Ne, že by se jasný vítěz skupiny B, CNC Produkt (11 b. – celkem 82 b.), nesnažil, ale prostě to nešlo. A jak byl míněn ten jazýček vah z úvodu? CNC zvládl vítězně pouze dva zápasy, ve dvou sklidil drtivou porážku a prohrál i závěrečný zápas. Ještě dva zápasy před koncem večera byla ve hře o postup celá zbylá pětice skupiny. Barum Team (12 b. – celkem 63 b.) zdolal CNC 4:1 a tímto vítězstvím si zajistil postup z druhého místa. O třetím a zároveň posledním postupovém místě rozhodly opravdu až poslední zápasy a ve hře o toto místo byly tři týmy. Nejšťastnější byla nakonec Republika (11 b. – celkem 60 b.), když po velkém boji zdolala Valachy 3:2. V souběžně hraném zápase totiž tým Za řekou (13 b. – celkem 58,5 b.) porazil CNC pouze 3:2, na třetí místo nedosáhl a skončil celkově na čtvrtém místě. Velký finiš předvedl nejlepší tým kola Krocaní hněv (16 b. – celkem 57,5 b.). V závěrečném zápase dokonce smázl Barumku 5:0, ale na víc, než páté místo to bohužel nestačilo. A jak je již výše napsáno, po prohře 2:3 s Republikou obsadil konečnou šestou pozici BC Valaši team (12 b. – celkem 54 b.). Rozdíl mezi 2. až 6. týmem po odehraných 25 zápasech byl pouze 9 bodů. Neskutečně a parádně vyrovnaná skupina s krásnými a dramatickými zápasy.  

A můžeme si shrnout závěrečné statistiky. Jasně nejlepším hráčem večera byl Karel Orság (Za řekou) s průměrem 233,60 bodu, získaným plným počtem 5 bodů a svůj výkon korunoval v závěrečném zápase nejvyšším možným náhozem, PERFECT GAME. V týmech si připsal nejvyšší nához 688 bodů Barum Team a nejlepší celovečerní průměr 592,20 bodu uhrál CNC Produkt.

Celkově se hráči skupiny stali Karel Orság s průměrem 229,12 bodu a Žaneta Pořízková (Republika) s průměrem 202,72 bodu. O nejvyšší náhozy se postarali Karel Orság a Ondra Trojek (Republika), když oba dokázali zahrát plný počet 300 bodů. A aby toho pro Karla nebylo málo, tak svou statistickou sbírku zkompletoval v užitečnosti, když pro svůj tým získal 20 bodů. Do celkových týmových statistik se nejvyšším náhozem 732 bodů a nejlepším průměrem 619,72 bodu zapsal CNC Produkt.

Tímto máme uzavřenou základní část LVDL skupiny B. POZOR!!! Z technických důvodů se Malé Finále B hraje až za 3 týdny, ve středu 1.9.2021 (Za řekou, Krocaní hněv, BC Valaši team, Tweeners, LTL Baťa a Zákulisí). Velké Finále A (CNC Produkt, Barum Team, Republika, NO NAME, Formprojekt a MRK) pak za 14 dní, ve středu 25.8.2021. Začátky obou finálových HD vždy v tradičních 18:00 hodin. Po skončení obou finálových večerů proběhne vyhlášení LVDL 2021. Díky všem za krásný bowlingový večer a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky 5. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb