Srpnová devítka na Xbowlingu Žižkov zná svého nového vítěze

1. - 3. místo

Žižkovské Xbowling Devítky se v srpnu zúčastnilo 29 hráčů, což znamenalo pouze pět nepostupových míst do semifinále. Posledním nepostupujícím nešťastníkem se stala Barbora Kožená. Opačným případem se nám z kvalifikačních rund vyklubali první čtyři přímo postupující finalisté, kterými byli: Štěpán Blaška, Michal Beneš, Petr Vrba a Lukáš Gurgul.

Po velmi vydařené kvalifikaci by se leckomu mohlo zdát, že si mladý a nadějný Štěpán Blaška dělá zálusk na celkové vítězství srpnové Žižkovské devítky. Ovšem opak byl pravdou. Finálové dvě hry byly pro Štěpána Blašku zdrcujícím pádem, kdy z prvního místa po kvalifikaci se ocitl až na 14. místě. Nicméně… kdo takový pád nezažil, jako by nikdy nehrál bowling.

Nesmíme opomenout na ceny pro paroháče a parohačku turnaje, které byly rozdány, jak již je zvykem. Pro tentokrát si onu kořist odnesl Milan Jirků za svůj počet devíti parohů a z kategorie žen to byla Marie Kamenská, které se podařilo toto číslo překonat a svoji cenu si tak vysloužila za svých 14 kousků.

Nejvyšší nához 300 první zahrál Dušan Kovařík a to se povedlo zopakovat ještě Martinu Russovi a Jitce Noskové. Další turnaj se bude konat po prázdninách, a to v termínu 6. a 7. září 2021. OBSAZOVAČKA je připravena ZDE.