Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Srpnovou Proseckou Desítku vyhrál a odnesl si Josef Colon

V neděli 14. srpna proběhl další z turnajů série Prosecké Xbowling Desítky. Tentokráte za účasti 19 hráček a hráčů, když klasicky někteří z přihlášených nedorazili, jiní svou účast zrušili na poslední chvíli. Oproti tomu jsme přivítali pár staro i nových účastníků, z nichž někteří promluvili i velmi výrazně do konečného pořadí.

Po kvalifikaci, kdy si každý z účastnivších se na čerstvém mazání odehraje čtyři hry americkým způsobem, se losují finanční ceny podle umístění pro tři šťastné, když ze startovného každého příchozího je odkládáno 50,- Kč. Tentokráte si 190,- Kč odnesl Matyáš Bosák, 285,- Kč Vladimír Baborovský a 475,- Kč Jakub Marek. Na znovu přemazaných drahách poté finálová, po kvalifikaci nejlepší šestnáctka odehrála další tři hry americkým způsobem již o celkového vítěze druhoprázdinového dostaveníčka. Kvalifikaci s přehledem opanoval Lukáš Gurgul, když součet jeho čtyřech her čítal krásných 879 bodů, dosáhl zde i Nejvyššího výkonu turnaje a sice 277 bodů, avšak ve finále se mu již toliko nedařilo a skončil na posledním honorovaném osmém místě. Před něj se seřadili vzestupně Štěpán Blaška, Martin Palas, Petr Pekár, Václav Kváča a na stupně nejlepších třetím místem pronikl Vladimír Baborovský, již s průměrem nad 200 bodů a sice součtem 615 bodů. Stříbrný končí se součtem 623 bodů včetně pomocného handicupu Petr Mráček a vítězem se stal Josef Colon díky 686 bodům. Nejlepší ženou se stala celkově devátá Krystýna Janočková.

Zářijové již „školnělaviční“ pokračování turnajové série je na programu 11. září a obsazovačka je již otevřena a aktualizována.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb