Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Srpnovými vítězi Valašských dvojic jsou Žanda Pořízková a Lojza Horák

Toto letí vážení přátelé. Ani jsme se nenadáli a máme za sebou první polovinu prázdnin. Tu druhou jsme v Xbowlingu ValMez načali v neděli 1.8.2021 tradičním netradičním turnajem, čili Valašskými dvojicemi. Celkový počet 11 zúčastněných dvojic sice stále zdaleka nedosahuje loňských čísel, nicméně na dramatičnosti a výborné atmosféře to neubírá.

Již tradičně si střihla předehrávku bronzová červencová dvojice Žanda Pořízková a Ondra Trojek (1034 b.), ale na svůj výkon bohužel nenavázala a v tu chvíli se zdálo, že to s jistotou na bednu stačit nebude. A Žaneta toho asi ještě neměla dost a tak si zahrála i s Lojzou Horákem (1110 b.). Tento výkon byl již o hodně lepší a při dobré konstalaci hvězd by z toho mohlo být velmi dobré konečné umístění.

V nedělní 1. rundě zahrála nejlépe velezkušená dvojice Dáša a Radek Capilovi (1003 b.), ale v tu chvíli to bylo „až“ třetí místo a tak se kalkulovalo, že se tento výsledek po závěrečné 2. rundě mezi nejlepší trojicí asi neudrží. A po odehrané 2. rundě se tento úsudek potvrdil. Ale že by nám padala, bůh ví jak vysoká čísla, to teda ani omylem. Nicméně v tom je kouzlo Valašských dvojic a náboj celého turnaje. Že když to nepadá, tak má šanci na úspěch každý výsledek kolem 1000 bodů. Ještě větší bitvu než červenci svedli Janča a Karel Orságovi (1042 b.) s Maruškou HermanovouRadkem Šoborou (1041 b.). Na první a druhé místo jako v minulém turnaji to tentokrát nestačilo, ale krásné druhé a třetí místo z toho bylo. A tím je jasné, že výsledek 1110 bodů z předehrávky ŽandyLojzíkem již nikdo nepřekonal a tak nám tato nově složená dvojice předvedla obří veleskok z posledního červencového místa hned na první srpnové. A vyhrát hned ve svém druhém turnaji, to se tady snad nikomu ještě nepodařilo.

Jak asi frustrující musí být třeba náš železný hráč Mira Příleský, který na tento úspěch marně čeká hned se dvěma parťáky. S Radkem Skýpalou čekají na vítězství již 6 let, vlastně celou dobu, co se v Xbowlingu ValMez Valašské dvojice hrají a na výhru nedosáhl ani s Peťou Janošcem od roku 2019. Snad to brzy klapne. A právě MiraPetrem (997 b.) doplnili TOP šestku turnaje. Pro úplnost zbývá dodat, že čtvrtí skončili nakonec ŽandaOndrou a pátí pak DášaRadkem.

Celkově získali z prvních tří turnajů nejvíce bodů Dáša a Radek Capilovi (72 bodů), v těsném závěsu jsou pak Janča a Karel Orságovi a Žanda Pořízková s Ondrou Trojkem (obě dvojice 71 bodů). Jak jsme již několikrát avizovali, v září se bude hrát MASTERS o dvojnásobný počet bodů a tento turnaj uzavře sérii 2020. Průběžnou tabulku roku 2020 máte k dispozice ZDE, ale také na záložce Valašské dvojice – 6. ročník. Samotný turnaj se hraje v neděli 5. září 2021. OBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již aktivní, tak neváhejte s přihlášením.

Závěrem patří velké poděkování manželům Michalovi a Dáši Kapustovým za sponzorství našeho turnaje Valašské dvojice. Ještě jednou díky všem za krásnou bowlingovou neděli a v našem Vašem centru Xbowling ValMez zase brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb