Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Standa Vilášek předvedl v Jadranském klasiku nejlepší finiš

Ve čtvrtek 11.8.2022 se v centru Bowling Jadran Frýdek-Mísek odehrál turnaj z kategorie standardních, ale pouze občasných, Jadranký klasik. Již samotný název napovídá, že se jedná o turnaj klasický, čili desítkový. A jak je v Jadranu zvykem, opět za krásné účasti 35 hráčů.

V turnaji hraném na součet šesti her rozdělila ta s pořadovým číslem čtyři definitivně startovní pole velkou trojku bojující o vítězství a „zbytek světa“. Po páté hře měl k vítězství nejblíže Silvester Mihalcsak (celkem 1201 b.), ale závěrečný herní výpadek jej odsunul „až“ na třetí místo, přesto s pěkným průměrem 200 bodů. Závěrečnou hru zvládl nakonec nejlépe Standa Vilášek (celkem 1258 b.) a odnesl si vítězství z tohoto turnaje s krásným průměrem 209,67 bodu. Svou kvalitu opět potvrdil Karel Orság (celkem 1240 bodů) a tentokrát to bylo nakonec druhé místo s velmi pěkným průměrem 206,67 bodu. TOP šestku turnaje doplnili David Klein (1143 b.), Vladimír Kutáč (1116 b.) a Michal Poprocký (1092 b.). Nejlepší ženou turnaje se stala Pavlína Maléřová (1031 b.) na 16. místě.

Ze srpnového turnaje Jadranský klasik je to vše. Kdy bude další turnaj z této kategorie, to je v tuto chvíli ve hvězdách a možná více napoví až podzimní turnajový kalendář. Takže sledujte prosím OBSAZOVAČKY. Díky všem za krásný prázdninový bowlingový den a těšíme se na Vás v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.   

Výsledky turnaje – ZDE

Váš dvorní dopisovatel – P.R.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb