Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Startuje nová bowlingová série, CNC Produkt Cup

 

Vážení přátelé, kamarádi a bowlingoví nadšenci. Po letech jsme se rohodli změnit systém našeho turnaje, kterým byl devítkový turnaj, CNC Produkt bowlingový bankomat. Od dubna začíná nový typ turnaje a celá série, a když nový, tak se vším všudy. Turnaj jsme nazvali CNC Produkt Cup a bude to klasický turnaj, ne tedy již devítkový. PROPOZICE jsou již pro Vás připravené a myslíme si, že by to mohl být důstojný turnaj pro celou Ostravu a její blízké okolí.

Premiérový turnaj se uskuteční v neděli 22. dubna 2018, 1. runda je naplánovaná na 16:00 hodin a v OBSAZOVAČE jsou otevřeny celkem 3 kvalifikační rundy. Pro první turnaj nám přislíbil svou účast MAREK TALPA, takže se můžeme společně těšit na krásné nedělní bowlingové odpoledne.

Současně připravujeme dát do nového designu naše webové stránky SK CNC Produkt, na kterých Vás opět začneme aktuálně informovat o bowlingovém dění CNC Produkt.

Takže v tuto chvíli Vám již jen popřejem krásné velikonoční svátky a těšíme se na viděnou na našem prvním turnaji CNC Produkt Cup.

Za pořadatelský tým CNC Produkt – Petr Roubalík

PROPOZICE turnaje - ZDE

OBSAZOVAČKA - ZDE

Web. stránky SK CNC Produkt - ZDE

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb