Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Stejně jako v únoru vítězí Standa Bernášek s Romanem Fiskem

Ve středu 20.3. se v chomutovském Strikelandu odehrál 9. turnaj BBO dvojic. Hrálo se na dlouhém mazání, zúčastnilo se 14 dvojic a po kvalifikaci 10 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem a z desátého Dana a František Kubíkovi. Následovalo finále hrané na čtyři hry s pátou připočítávanou hrou průměrovou. V turnaji zvítězili Standa Bernášek s Romanem Fiskem, druzí byli Olda Pour s Kájou Růžičkou a třetí Dáša a Jirka Stulíkovi. V oceňované šestce se ještě umístili Martin Bula s Gregem Evansem, Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem a Míra Jiřiště s Pavlem Piskačem. Za nejvyšší nához 245 byly oceněny dvě dvojice, které zmíněného náhozu shodně dosáhly v poslední finálové hře a byli to Standa Bernášek s Romanem Fiskem a Olda Pour s Kájou Růžičkou. Zde je fotogalerie.

CP dvojic po 9. turnaji: Standa Bernášek s Romanem Fiskem (253 b), Olda Pour s Kájou Růžičkou (219 b), Lumír Horčička s Lukášem Roučkou (205 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (191 b).

CP jednotlivců po 9. turnaji: Standa Bernášek, Roman Fisek, Olda Pour (Všichni 253 b), Vlasta Jiřiště (245 b), Kája Růžička (219 b).

V Chomutově se na vás budeme opět těšit nejen na 10. BBO dvojicích 8.4. - obsazovačka, ale také 25.3. na BBO devítkových dvojicích a 31.3. na BBO Kassas CXS tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb