Strhující finále Velikonočního turnaje na Jadranu FM

Velikonoční turnaj Jadranu měl být pohodovým a zábavným turnajem uctívajícím svátky velikonoční. Jenže 18 hráčů a především první dva, se rozhodlo, že sobota 8. dubna 2023 bude na Jadranu Frýdek-Místek regulérním turnajem kdo z koho.

Vyhrát o bodíček? To je pro jednoho smůla a pro druhého euforie štěstí, ale stává se to celkem často. Jenže mít v čele tabulky náskok před poslední hrou téměř 100 bodů a projet to? To je nejméně na obr velkého panáka a zahození koulí do nedaleké Ostravice. Tedy když nebudou koule kontaminované, aby asi až po 50 km toku řeky nezačaly hynout ryby, jak by zjistily naše slovutné a oduševnělé vyšetřovací komise. Ale takový případ se jednou, maximálně dvakrát za 100 let stane (myslíme tu prohru v bowlingu). A tím smolařem se stal Lukáš Kudela (1180 b.) a na protilehlém pólu stál nakonec vítěz turnaje, Karel Orság (1181 b.). Perličkou všeho bylo, že si oba pánové v té šesté hře střelili svou TOP hru. Bohužel Lukáš tu nejslabší a naopak Karel tu nejlepší. A to vše z bezpečné vzdálenosti sledoval Toník Ulička (1065 b.), který si pro třetí místo dojel až z Krnova. Ale neměl to vůbec snadné, protože o dalším pořadí rozhodl opět zase jeden bodík. A o ten byl „horší“ čtvrtý Láďa Horák (1064 b.) a stejně jako před týdnem na Devítce skončil těsně pod piedestalem nejlepších. TOP šestku pak uzavřel Kudelovic klan, když páté místo získal Michal Kudela (1051 b.) a vše to řídila z šesté pozice nejlepší žena turnaje, Iveta Kudelová (1036 b.).

Takže máme dohráno a můžeme se těšit na zbytek svátků velikonoční. Děkujeme všem za účast, za krásnou bowlingovou sobotu a ještě jednou přejeme hezké a pohodové Velikonoce.