Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Stylem start - cíl vítězí Ondra Trojek

Úvodním turnajem za účasti 74 hráčů, začala série Prague POPO Bowling Cup a pro hráče bylo připraveno opět něco navíc, než přináší propozice. Tentokráte partner série Numismatika POPO připravil na vyhlášení lednového turnaje pro tři nejlepší na bedně a pro každého vítěze vedlejší kategorie stříbrné mince.

- KVALIFIKACE: namazací modelu Chichen Itza zahrál nejlépe Ondra Trojek. Po šesti hrách měl na svém kontě 1320 bodů a s přehledem si tak zajistil jedno z šesti míst až ve druhém stepu. Druhý Pavel Čermák měl na svém kontě 1270 bodů, třetí Lukáš Homola 1260 bodů. Další místa do „step 2 vybojovali Adolf Klepáček, Jiří Vrážel a Štěpán Blaška. O postup z kvalifikace a nasazení do „step 1“ bojovali hráči umístění na 7. až 30. místě a k postupu bylo zapotřebí 1115 bodů.

- Po ukončení kvalifikace se losovala POPO CHANCE, losovaná cena, částka v hodnotě 2500 Kč. Ta si našla výherce dle umístění v kvalifikaci na dvacátém místě, tím šťastlivcem byla Irena Straková.

- STEP 1: k údivu všech čekajících náhradníků, na prezenci účastníků do step 1 přišli všichni hráči. Ti byly rozděleni a nasazeni do šesti skupin po čtyřech hráčích dle propozic. Z každé čtyřky soutěžících na páru postupovali po dalšího stepu po dvou hrách dva nejlepší (podrobné výsledky jednotlivých stepů naleznete v přílohách).

- STEP 2: k dvanáctce postupujících ze „step 1“ se přidal do každé skupiny jeden z šesti nejlepších z kvalifikace. Po dvou hrách z každé trojice soutěžících na páru postupovali opět dva nejlepší do finálového stepu. Většina favoritů postupovala a po snížení maximálních handicapů na 15 bodů to bylo mnohdy těsné.

- STEP 3 - finálový: stejně jako v kvalifikaci vévodil všem i v závěrečném stepu Ondra Trojek. Dosažené náhozy už nebyly nijak vysoké, na vítězství to však stačilo. Zahrál 190, 194 a finálových 384 bodů mu zajistilo první místo. O čtyři body méně měl na svém kontě druhý Michal Dobiáš, třetí v pořadí Lukáš Homola, měl o další dva body méně.

Ve vedlejších kategoriích byli oceněni:

- nejlepší žena + nej. hráč kat. P190, Andrea Sýkorová (5. místo)

- nejlepší junior, Julie Rácová (6. místo)

- nejlepší senior/ka, Irena Straková (8. místo)

- nejlepší senior/ka 65+, Josef Colon (9. místo)

- ŽEBŘÍČEK TURNAJOVÉ SÉRIE: jsou načteny první průměry a body, začal boj nejen o vypsané ceny za umístění v TOP 10 ale i boj o cestu a start na turnaj EBT (bez reprezentantů, ti se nepočítají). Sto bodů si načet Ondřej Trojek, jen o pár bodů méně si přičetli Michal Dobiáš a Lukáš Homola. Žebříček průběžného pořadí naleznete v přílohách.

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky final steps – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb