Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

SUMMER CUP 2018 má za sebou úspěšné finále

1. - 3. místo kat. A

V neděli 26. srpna 2018 skončil finálovými zápasy prázdninový turnaj SUMMER CUP 2018, který byl opět skvělý. Od začátku července až do 25. srpna 2018 si na jednu z našich heren na Žižkově a nebo ve Strašnicích našlo cestu 164 hráčů a hráček a celkem bylo odehráno 411 startů což znamenalo že MĚŠEC byl i letos pěkně naplněný - celkem se losovalo 20.550,- Kč. Nejvyšší balík si odnesla Hana Kolářová - 8.220,- Kč, druhou cenu ve výši 5.140,- Kč vyhrál Petr Horáček a třetí částku - 3.250,- Kč pak získal Oldřich Janiga

Finále se hrálo ve 4 kategoriích - kategorie A + D byly otevřeny opět pro 24 finalistů a kategorie B + C hrála při počtu 12 finalistů. Finálové zápasy kategorií A, B a C se odehrály na Xbowlingu Žižkov, finále kategorie D pak ve Strašnicích.

V hlavní kategorii A - bylo k vidění opět mnoho pěkných výsledků a skvělou formu si přinesl především vítězný David Ruml. Velmi zdatným soupeřem mu byl celkově druhý Honza Kolář st. a třetí místo vybojoval Libor Mach.

V kategorii B (to jsou hráči s průměrem mezi 155 a 175) udal vítězný finálový tón Jan Kaňka a společně s ním se na bednu postavili druhý Václav Stříbrský a třetí Jiří Kotjužanský.

V kategorii C (což je čistě ženská kategorie) se o první místo bojovalo až do samého závěru a z vítězství se mohla radovat Edita Mazzaferro, když svou největší soupeřku Milenu Jaškovou porazila o pouhých 17 bodíků. Třetí místo vybojovala Andrea Sýkorová. Edita se tak po loňském druhém místě těší z celkového vítězství mezi ženami.

Poslední kategorií byla D - kategorie - to jsou všichni hráči, kteří zahráli v ABL průměr v posledním půlročníku ABL pod 155. Finále se hrálo jako jediné ve Strašnicích a stejně jako u kategorie A postupovalo 24 hráčů, i přes lehkou neúčast (celkem nakonec finále odehrálo 19 hráčů) se finále velmi povedlo především vítěznému Stanislavu Engelmanovi, který nedal svým soupeřům šanci. Druhé místo vybojoval Václav Neuman a na pomyslný bronzový stupínek finálové bedny se vyhoupla nejlepší z žen kategorie D, Miloslava Suchánková.

Výsledky finále kategorie A – ZDE

Výsledky finále kategorie B – ZDE

Výsledky finále kategorie C – ZDE

Výsledky finále kategorie D – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb