Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

SuperLevnaPC Cup - Devítka

V neděli 23. května 2021 se odehrál po roce první turnaj ze série a celkem 28 borců si přišlo zahrát. Úžasná atmosféra, skvělé výkony i přes těžké dlouhé mazání HIGH STREET padala skvělá čísla.

Kvalifikaci zahrál nejlépe junior Tomáš Vacek, ale ve finále hrané "Amerikou" ho přeházel skušený matador Pavel Trča zvaný Kelt. Na místě třetím Zbyněk Slach, tomu se povedl i nejvyšší nához s trochu smolným posledním hodem 295. Ivanka Sovů 212 a za juniory Tomáš Vacek 264 a i nejmladší účastník turnaje 10 letý Pepíno Krauskopf s výkonem 255. Všechna vládní nařízení byla dodržena, kdo nehrál, byl na zahrádce restaurace, aby nebyla překročena kapacita na m2 herny. Závěrečné foto pro jistotu venku na čerstvém vzduchu což někteří borci přivítali.

Děkujeme za občerstvení Rudovi Pouzarů a děvčatům Sovové a Marešové za jejich skvělé buchty. Sponzor turnaje www.superlevnapc.cz Zbyněk Slach dodal opět hodnotné ceny a díky jemu i Rudovi měli tento první turnaj po roce, ceny všichni soutěžící. 
Moc děkujeme všem za účast a 6. června 2021 se uvidíme na dalším turnaji, obsazovačka je připravena ZDE a hrajeme NORMAL.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb