Táborské ženy ovládly nejen závěrečný turnaj Bowling cz tour!

V neděli 26. listopadu se odehrál závěrečný 12. turnaj Bowling cz tour. Zahrát si přijelo celkem 28 hráčů a hráček. Hrálo se na krátkém mazání dle přání Blanky Heřmánkové, která byla v průběžném vedení na prvním místě.

Kvalifikaci i následné semifinále ovládl Milan Barnet, který byl i autorem nejvyššího turnajového náhozu 252 bodů. Finálovou část nakonec ovládla Marie Frýbortová, která se do finále dostala i díky odstoupení Otakara Frýborta. Svou druhou šanci tedy Maruška využila dokonale a po finálových náhozech 185, 196 a 199 vítězí na dvojnásobně bodovaném turnaji do celkového pořadí. Druhé místo vybojovala Blanka Heřmánková a třetí místo bere všemi deseti nestárnoucí Tomáš Rathouský, který si odnáší i ocenění za nejlepšího hráče kat. B.

V celkovém pořadí vítězí Blanka Heřmánková před Marií Frýbortovou a Davidem Rumlem. Další pořadí v Top 6 je následující: 4. Gustav Horník, 5. Milan Barnet a 6. Septimiu Claudiu Molnar. Vítězství v kat. B si vybojoval Šimon Melcr, druhý skončil Tomáš Rathouský a na místě třetím vidíme Honzu Žáka.

Slavnostní vyhlášení a předávání cen se uskuteční na 1. turnaji nové série Bowling cz tour 2024. Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast a tradičně fajn neděli.

Foto č.1 zleva: Blanka Heřmánková, Marie Frýbortová a Tomáš Rathouský.

Foto č. 2: Tomáš Rathouský, Marie Frýbortová a Milan Barnet.