Táborský Drákula vítězem červencového turnaje Bowling cz tour

V neděli 9. července pokračovala Bowling cz tour 8. turnajem. Hrálo se na středním mazání Main street o délce 41 stop a zahrát si přijelo celkem 27 hráčů a hráček. Kvalifikaci ovládla Marie Frýbortová a následné semifinále Jaroslav Butal st. Ve finále byl nejlepší Septimiu Claudiu Molnar, který tak vyhrává po náhozech 197 a 258 (nejvyšší turnajový nához). Zejména druhá finálová hra katapultovala "Drákulu" na první místo, to vše pod dohledem své prvorozené dcerky Nataši. Druhé místo vybojovala Blanka Heřmánková a třetí příčku obsadil David Ruml. Pouze jedna jediná kuželka dělila Petra Zacha st. od bedny, pro Petra tedy nepopulární 4. místo. Nejlepším "béčkem" byla vyhlášena Jana Kocmanová, která obsadila 8. místo. Za zmínku stojí i fakt, že si finále zahrála hned čtveřice žen!

V průběžném pořadí vede Gustav Horník před Davidem Rumlem a Milanem Barnetem. Další pořadí v Top 6: Blanka Heřmánková, Marie Frýbortová a Septimiu Claudiu Molnar. Nejlepší hráčem kat. "B" je prozatím Jana Kocmanová, která vede před Šimonem Melcrem a Honzou Žákem.

Další turnaj série Bowling cz tour bude pokračovat až v září, ale nesmutněte, o prázdninách si můžete v Benešově zahrát Letní S-centrum cup, minisérii 4 turnajů s množstvím zajímavých cen. První tři hráči z každého ze 4 turnajů vyhrávají dárkové vouchery do našeho restaurantu Grosso (700, 500 a 300 kč). První tři hráči v celkovém pořadí získají prize money (1.500, 1.000 a 500 kč). Dále tu máme jeden voucher na ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní zdarma v našem S-centrum hotelu, tato cena se losuje ze všech startů v sérii. V kvalifikaci se hraje 6 her a ihned poté finále pro 12 nebo 18 (dle počtu účastníků) nejlepších hráčů po kvalifikaci. Finále se hraje na součet 3 her plus hdc. Závěrečný turnaj je dvojnásobně bodovaný.

Foto č.1 (nejlepší tři hráči 8. turnaje) zleva: Blanka Heřmánková, Septimiu Claudiu Molnar a David Ruml.

Foto č.2 (nejvyšší nához a nejlepší žena) : Septimiu Claudiu Molnar a Blanka Heřmánková.

Foto č.3 (nejlepší hráč kat. "B" a vítězka kvalifikace) : Jana Kocmanová a Marie Frýbortová.