Také základní skupina A Ligy dvojic FM hlásí: Máme dohráno

Po skupině B dohrála svou základní část také skupina A Ligy dvojic Frýdek-Místek a tento třetí hrací den se v Bowlingu Jadran odehrál v sobotu 10. prosince 2022. Po druhém HD se o vedení přetahovaly týmy ENDY a Za řekou a až závěrečné zápasy tohoto třetího kola přinesly rozuzlení.

Z vítězství ve skupině a z postupu do finále z prvního místa se nakonec raduje tým Za řekou (34 b. – cekem 95 b.) a druhé místo tak získal jeho největší soupeř ENDY (27 b. – celkem 90 b.). Neskutečný boj byl o poslední volné místo finálové skupiny. A tady zaúřadovala dvojice M+M (21 b. – celkem 49 b.), když se skvělým finišem vyhoupla z šestého na třetí místo. Smutek z vyřazení tak zavládl u týmů Bucka (16 b. – celkem 44,5 b.), No Stress (14 b. – celkem 44 b.) a MaMi (8 b. – celkem 37,5 b.).

Ještě se podíváme na statistiky. Nejlepšími hráči skupiny se stali Radek Novák (ENDY) s průměrem 213,65 bodu a nejvyšším náhozem 280 bodů a Jana Orságová (Za řekou) s průměrem 176,27 bodu. Nejužitečnějším byl pro svůj tým Karel Orság (Za řekou) se ziskem 26 bodů. Týmové statistiky ovládli hráči ENDY díky nejvyššímu náhozu 505 bodů a nejlepšímu ligovému průměru 396,57 bodu.

Z třetího hracího dne Ligy dvojice FM sk. A je to vše. Finálové kolo je naplánované v Bowlingu Jadran na sobotu 7.1.2022, začátek v 10:00 hodin. Úplným závěrem přejeme všem krásné a pohodové svátky vánoční a novoroční a v lednu se těšíme na viděnou.