Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Těsné vedení dvojice Kaštanka

15.09.2022 se odehrálo 1. kolo této skupiny Ligy dvojic. K vidění byly některé velmi vyrovnané hodnotné hry, o jejichž výsledku rozhodovalo pár kuželek. Hned 4 hráči se dostali se svým denním průměrem přes 200, z nichž průměr nejvyšší zahrál Roman Čulák (212,86). Ve dvojicích ale měl průměr přes 200 na hráče (přes 400 na dvojici) pouze jediný tým - Kaštanka, hrající ve složení Ondřej Surán, Miloslav Kratochvíl. Po 1. kole jsou taky pouze díky svému průměru na 1. místě. Stejně bodů, ale nižší průměr, má druhá dvojice Več-Čul (Petr Večeřa, Roman Čulák). Třetí je Fuf-Duf (Mykola Fufalko, Veronika Dufková), ti už ale mají na první dva lídry ztrátu 6 bodů. Nejlepší dnešní ženou byla Jarmila Krejčí st., která je v pořadí jednotlivců na krásném 5. místě. Na fotce vidíme dnešní nejlepší dvojici.

Výsledková listina je v tabulkové formě v příloze, detailní výsledky jednotlivých zápasů atd. jsou k vidění na stránkách Ligy dvojic.

Příští kolo hraje skupina Brno 2 na Kaštance 13. října 2022. Uvidíme, zda druhé kolo přinese změny v pořadí. Poděkování patří jak fungujícímu centru Kaštanka, tak především všem hráčkám a hráčům, kteří dnes bojovali o své co nejlepší výsledky.

V neděli Liga dvojic pokračuje v Kolíně, následuje Plzeň. Nově byly založeny skupiny Praha Ovčín a Vojkov 2, kam se lze do konce září ještě registrovat, ideálně TUDY, případně přes obsazovačky. Zvolit si však můžete i jiné libovolné centrum, kde je minimálně 6 drah. Naplní-li se, bude skupina rovněž spuštěna.

Výsledky 1. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb