Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tomáš Frydrych obhajuje říjnového Seniora

Ve čtvrtek 9. listopadu 2023 se odehrál již jedenáctý turnaj z bowlingové série Senior Cup Tour ValMez. Tentokrát si do našeho centra Xbowling ValMez našlo cestičku, zahrát si turnaj, celkem 24 hráčů. Rundy jsme vypsali dvě a pouze na jeden den, ale byla i možnost zahrát si individuální předehrávka.

Tu využili tři hráči a především výborný výsledek odehrála Dana Klusáčková (1044 b.) a bylo jasné, že laťka je vysoko položena. Špatně nezahráli ani Jirka Klusáček (988 b.) a Láďa Krusberský (973 b.) a když si projedeme výsledky z minulých měsíců, tak je vidět, že i tito pánové mají šanci na nejlepší šestku. Ve čtvrtek pak dorazilo zbylých 21 hráčů, pěkně rozděleni do dvou rund.

Hned v té odpolední za to pořádně zabral říjnový vítěz Tomáš Frydrych (1065 b.) a odsunul Danu na druhé místo. Tak by nás moc zajímalo, jakým kouzelným kořeníčkem se Tomáš posílil na poslední dva turnaje, když od března až do září hrál slušně řečeno „tužku“. No nic, jedeme dál. I další hráči hráli pěkně a slušné vyhlídky na úspěch měli Tonda Ulička (1024 b.), Láďa Šmelcer (1011 b.) a Luba Matera (1004 b.) a zařadili se na průběžné třetí až páté místo. Před námi byla ještě jedna runda a už jsme měli v turnaji registrovaných pět hráčů nad 1000 bodů. Paráda. V závěrečné rundě zahrál nejlépe lídr série Pepa Novák (994 b.), ale tento výkon na první pětku nestačil a bral definitivní šesté místo. Tím pádem je jasné, že říjnové vítězství obhájil Tomáš Frydrych, druhé místo a titul nejlepší ženy vybojovala Dana Klusáčková a na sever Moravy si veze třetí místo Tonda Ulička.

Po jedenáctém turnaji je v čele bezpečně a neohroženě Josef Novák (233 bodů), ale o druhé místo se svádí krásný ženský souboj. Aktuálně je na druhém místě Dana Klusáčková (196 bodů) a třetí je Iva Fojtíková (194 bodů). V těsném závěsu jsou pak  Radim Hruškovský (193 bodů) a Radek Capil (192 bodů). Před námi je poslední turnaj roku. Upozorňujeme, že letos poprvé se z  turnajů v červnu a prosinci započte dvojnásobně pouze ten lepší. Horší turnaj v červnu nebo prosinci se započte jako normálně bodovaný. Kompletní průběžné pořadí série je ZDE.

A nyní POZOR, přátelé! Dvanáctý turnaj Senior Cup Tour ValMez, MASTERS, je naplánovaný na sobotu 2. prosince 2023 s možnou předehrávkou ve čtvrtek 30.11.2023 od 18:00 hodin, či Vámi jiném zvoleném termínu (mimo pátky a soboty od 18:00 hodin). Obsazovačka je v tuto již chvíli připravena a my děkujeme Vám všem za opět vydařený turnaj. Těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb