Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tomáš Rathouský po více jak 5 letech vítězí na Bowling cz tour

V neděli 3. dubna se v benešovském S-centru odehrál 3. turnaj Bowling cz tour letošního roku. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk dlouhém 35 stop. Za pěkné účasti 31 hráčů a hráček byl v kvalifikaci nejlepší domácí bowler David Ruml.

Po semifinále byla v čele Marie Frýbortová, ale ve finále byli nejlepší jiní hráči. Z vítězství se radoval muž, který byl minule druhý a z vítězství v Bowling cz tour se radoval naposledy v prosinci roku 2016. Tímto mužem není nikdo jiný než nestor českého bowlingu, Tomáš Rathouský, který patří k pravidelným účastníkům benešovských turnajů. Druhé místo patří Tomáši Mrkvičkovi a třetí místo vybojoval František Čermák. Bramborovou medaili "vyhrál" Petr Eliáš. Nejlepší ženou a zároveň nejlepší hráčkou kat. "B" (hráči a hráčky pod 165 průměr) byla na pátém místě Lenka Bejšovcová. Nejvyššího turnajového náhozu dosáhl Gustav Horník, který hodil 243 bodů v kvalifikaci.

V průběžném pořadí série vede posledně jmenovaný, Gustav Horník před Tomášem Rathouským a Tomášem Mrkvičkou. Další pořadí v Top 6 je následující: Marie Frýbortová, Jaroslav Bejšovec a Dalibor Polívka. V kat. "B" vede Lenka Bejšovcová, druhý je Septimiu Claudiu Molnar a třetí prozatím David Kumšta, který si v turnaji převzal hotovost 1.680 kč z Ferdinand dvojic, kde před 14 dny vyhrál Měšec.

Další turnaj Bowling cz tour se bude hrát v neděli 1. května 2022 (OBSAZOVAČKA) a hrát budeme na „hauzíčku“.

Foto č.1 zleva: Tomáš Mrkvička, Tomáš Rathouský a František Čermák.

Foto č.2: Lenka Bejšovcová a Gustav Horník.

Foto č.3: David Ruml.

Foto č.4: David Kumšta.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb