Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tomáš Treml překvapivým vítězem prvomájové Bowling cz tour

V neděli 1. května byl nejen Svátek práce, ale i lásky čas a kdo má rád zároveň i bowling, tak to pro něj byla skvělá kombinace nedělního večera či podvečera. V S-centru Benešov se hrál 4. turnaj Bowling cz tour 2022. Zahrát si přišlo nebo přijelo celkem 27 hráčů a hráček. Hrálo se na pohodovém hauzíčku wall street a vysoké náhozy byly k vidění po celý turnaj. Nečekaným vítězem kvalifikace se stal Honza Žák, který zahrál 222 průměr a zažil tak životní vstup do benešovského turnaje. Bohužel v semifinále už to bylo o něco horší a tak z toho bylo nakonec první nepostupové místo do finále, tj. 13. místo. V semifinále zahrál nejlépe Tomáš Treml a jeho nához 277 byl nejen nejvyšším náhozem turnaje, ale byl zároveň i rekordem herny S-centra na dráze č.1.

Tomáš Treml si svou herní pohodu přenesl i do další fáze turnaje a po finálových hrách 222 a 227 vyhrává 4. turnaj Bowling cz tour 2022. Druhé místo vybojovala Marie Frýbortová, která se tak stala i nejlepší ženou a třetí místo bral všemi deseti Milan Barnet. Nepopulární čtvrté místo si do Brna odváží Ondřej Surán. Nejlepším hráčem kat. "B" byl vyhlášen Šimon Melcr, který si v kvalifikaci hodil "osobáček" 232 bodů a byl jako jediný "béčkař" ve finále, kde obsadil 12. místo.

V celkovém pořadí vede nadále Gustav Horník, ale už jen o 1 bod před Marií Frýbortovou. Na třetím místě je Tomáš Rathouský. Další pořadí v Top 6 je následující: Jaroslav Bejšovec, Tomáš Mrkvička a David Ruml. Nejlepší hráč/ka v kat. "B" je Lenka Bejšovcová, která vede před Šimonem Melcrem a Honzou Žákem.

Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou. Další turnaj Bowling cz tour se uskuteční 29. května a připraven bude střední mazací model main street o délce 41 stop. Obsazovačka je připravena ZDE.

Foto č.1 zleva: Marie Frýbortová, Tomáš Treml a Milan Barnet.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Šimon Melcr.

Foto č.3: Jan Žák.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb