Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Toník Nahodil po dalším vítězstvím opět poškádlil soupeře

1. - 3. místo

V neděli 20.9. se v Chomutově za účasti 37 hráčů konala 4. BBO devítka Strikeland. Už kvalifikačními náhozy 300,300, 300, 290 naznačil chronický vítěz Toník Nahodil, že ani tentokrát s ním nebude lehké pořízení a jak se záhy ukázalo, bylo to tak. Toník si s přehledem si došel i pro čtvrté vítězství v aktuálním ročníku. Druhé místo vybojoval Martin Křížek a třetí Petr Heligr. Ve dvanáctce nejlepších se dále umístili Sváťa Závladská, Ondra Heligr, Vašík Kordulík ml., Lukáš Roučka, Zdenka Pláničková, Kája Šípek, Martin Bula, Matěj Musil a František Kubík. Nejlepšími ženami byly Sváťa Závladská, Zdenka Pláničková a Anička Breindlová, seniorskou kategorii ovládli Zdenka Pláničková, Vojta Plánička a Míra Kučaba a juniorskou Vašík Kordulík ml., Martin Bula, Matěj Musil, Honzík Cihelka a čerstvě rekonvalescentující Eliška Bulová. Během turnaje padlo celkem 9 třístovek, z nichž 6 má na kontě Toník Nahodil a po jedné dali Petr Heligr, Sváťa Závladská a Martin Křížek. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí BBO devítky po 4. turnaji: Toník Nahodil (400 b), Olda Pour (357 b), Martin Křížek (337 b), František Kubík (327 b), Lukáš Roučka (312 b), Jirka Květoň (292 b), Kája Růžička (282 b), Jára Vokurka (280 b), Jirka Holubička (271 b), Jirka Stulík (255 b).

Zářijový BBO bodovací žebříček k 21.9.: Toník Nahodil (A), Kája Šípek (B), Dáša Stulíková (C), Zdenka Pláničková (D), Pavel Vrtiška (E), Pavel Pavlis (F).

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky, všem, kteří jakkoli přispívají k chodu BBO turnajů a hráčům za přízeň. V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 5. BBO devítce 25.10. - obsazovačka nebo třeba i 24.9., 7.10. a 21.10. na BBO dvojicích a 11.10. na BBO tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

BBO žebříček – září – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb