Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Toník Nahodil poprvé v letošní sérii vítězem BBO devítky Strikeland

 

V neděli 15.5. se v Chomutově za účasti 43 hráčů odehrál 6. turnaj BBO devítky Strikeland. Kvalifikaci vyhrál Kája Růžička (1056), z dvacátého místa postupoval Lukáš Roučka (880) a z Desperada Vašek Nevím, Ríša Enders, Vláďa Horňák a Martin Leskovjansky. Čtyřiadvacítka semifinalistů odehrála tři hry, po kterých dvanáct lepších postoupilo do finále, kde je čekaly další tři hry. V turnaji zvítězil Toník Nahodil (810), druhý byl Dušan Závladský (také 810), ale o pořadí rozhodl vyšší nához ve prospěch Toníka, a třetí Martin Křížek (758). Dále se umístili Ondra Heligr, Kája Růžička, Honza Jelínek, Vítek Jiřiště, Jirka Vrážel st., Olda Pour, Kája Klepáček, Ivan Zlesák a Dáša Stulíková. Ceny pro nejlepší ženy získaly Dáša Stulíková, Sváťa Závladská a Yvona Klepáček Mašková, nejlepšími seniory byli Dušan Závladský, Jirka Vrážel st. a Olda Pour a juniory Vítek Jiřiště, Kristýnka Fisková a Kristián Talaš. Během turnaje padly jen čtyři 300 a oceněni za ně byli Kája Růžička, Aťo Balo, Áda Klepáček a Toník Nahodil. Zde FOTOGALERIE a BBO VIDEO.

Celoroční pořadí po 6. turnaji: Martin Křížek (535 b), Lukáš Roučka (519 b), Sváťa Závladská (504 b), Kája Růžička (486 b), Dušan Závladský (478 b), Toník Nahodil (462 b), Míra Kučaba (460 b), Ivan Zlesák (457 b), Honza Jelínek (443 b), Jirka Stulík a Jára Vokurka (oba 436 b).

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky, Abdulovi Kassasovi a dalším za věnované ceny do losování a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 7. BBO devítce Strikeland 12.6. - OBSAZOVAČKA, ale také 29.5. na BBO tour a 1.6. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb