Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Toník Nahodil se po zranění vrací ve skvělé formě

V neděli 12.11. se v Chomutově odehrál 2. turnaj BBO NejKUFRY devítky Strikeland. Zúčastnilo se 35 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z prvního místa po kvalifikaci Milan Šteffek st., z šestnáctého David Mata a z Desperada Pavel Piskač, František Kubík, Tomáš Brich a Dáša Stulíková. V turnaji zvítězil Toník Nahodil před Milanem Šteffkem st. a Jakubem Novákem. Dále se umístili Kája Růžička, Olda Pour, Abdul Kassas, Jirka Stulík, Jirka Vrážel st., Tomáš Brich a Zdenka Pláničková. Za jediné dvě třístovky byli oceněni Toník Nahodil a Kája Růžička, nejlepší ženou byla Zdenka Pláničková před Dášou Stulíkovou a Aničkou Breindlovou a seniorskou kategorii vyhrál Olda Pour před Jirkou Stulíkem a Jirkou Vráželem st. Hlavní losovanou cenu od nejkufry.cz si odváží Anička Chotěnovská. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 2. turnaji: Olda Pour (187 b), Jakub Novák (186 b), Vojta Plánička, Jirka Stulík (oba 170 b), Tomáš Brich, Abdul Kassas, Kája Růžička (všichni 169 b), Vláďa Horňák, Jirka Vrážel st. (oba 168 b), Zdenka Pláničková (164 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 3. BBO NejKUFRY devítce 10.12. - obsazovačka, ale také 26.11. na BBO tour CXS a 29.11. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb