Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Toník Nahodil vyhrál 12. BBO devítku Strikeland a vítězí i celoročně

V neděli 14.11. se konal dvanáctý, poslední bodovaný turnaj série BBO devítka Strikeland 2020/2021. Do Chomutova přijelo 48 hráčů, z nichž 24 postupovalo do semifinále. Z prvního místa Lukáš Roučka (1064), z dvacátého po odstoupení Jirky Borovce Roman Fisek (861) a z Desperada František Kubík, Zdeněk Havlíček st., Jirka Stulík a Ríša Enders. Tři semifinálové hry vyřadily polovinu hráčů, na postup do finále bylo potřeba zahrát 696 kuželek. Tři finálové hry nejlépe zvládl Toník Nahodil a v této sérii si připsal sedmé vítězství. Druhý skončil Martin Křížek a třetí Lukáš Roučka. Dále se umístili Milan Šteffek st., Olda Pour, Kája Růžička, Zdeněk Havlíček st., Jirka Stulík, Sváťa Závladská, Vojta Plánička, Míra Kučaba a Dáša Stulíková. Během turnaje padlo pět devítkových třístovek (Lukáš Roučka, Vojta Plánička 2x, Kája Růžička, Toník Nahodil) a dokonce jedna čistá, tu dal nestárnoucí Zdeněk Havlíček st., gratulujeme. Nejlepšími v kategorii seniorů 60+ byli Zdeněk Havlíček st., Jirka Stulík a Sváťa Závladská, kategorii žen ovládly Sváťa Závladská, Dáša Stulíková a Eliška Bulová a junioři se umístili následovně - Eliška Bulová, Matěj Musil, Julie Talašová, Ema Ondráčková, Lukáš Vozdecký a Kristián Talaš. Zde je fotogalerie.

Konečné celoroční pořadí série 2020/2021: Toník Nahodil, Ondra Heligr, Martin Křížek, Olda Pour, Jirka Stulík, František Kubík, Vojta Plánička, Lukáš Roučka, Kája Růžička, Sváťa Závladská. Nejlepší ženou série je Sváťa Závladská, seniorem Jirka Stulík a juniorem Martin Bula. Ceny budou jmenovaným předány na 1. turnaji BBO devítky Strikeland 12.12.

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky a technickou podporu a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 1. turnaji BBO devítky (série 2021/2022) 12.12. - obsazovačka, ale také 28.11. na BBO tour a 1.12. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb