Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Třetí turnaj, třetí vítěz. V dubnu Jan Hoschna!

Kaštanka Open má za sebou třetí turnaj a má třetího vítěze. Na čarodějnice 30. dubna (s předehrávkou 29.04.2022 se sešlo po pár omluvách 41 hráček a hráčů, kteří hodlali uspět na sportovním středně dlouhém mazacím modelu.

Kvalifikaci zvládl nejlépe domácí pán Ondra Surán s průměrem přes 230, lehce za ním zůstal Radek Pokorný a s dalším odstupem Mykola Fufalko. Důležitá byla hranice postupu do semifinále, ta se usadila na 1026 bodech. Šťastný postup se týkal Magdy Dvořákové. První nepostupující do semifinále obdržel cenu útěchy, stejně jako hráč na chvostu pořadí. Před semifinálem byli jako každý turnaj vylosováni dva příznivci štěstěny, kterým bylo vráceno startovné. Před semifinálem se servíroval oběd v podobě výpečků se salátem.

Semifinále odehrála nejprve slabší skupina, po ní pak ta silnější. Dnes se ze slabší do silnější skupiny prodrali Marek Pavelka a Lubo Matera. Naopak s finálem se museli pro nemastné neslané výkony rozloučit Jarmila Krejčí a Pavel Nádvorník.

Finále na 3 hry od nuly zahájil Honza Hoschna hrou 243, ostatní zůstali za ním s větším či menším odstupem. Druhou hrou nastoupil Marek Pavelka (244), ve třetí hře dominovali Ondra Surán (255) a Kamil Škorvánek (250). K určení vítěze je však třeba všechny 3 hry sečíst a samozřejmě nezapomenout také na přidělené hendykepy. Takže suma sumárum: 1. místo Jan Hoschna (682), 2. místo Kamil Škorvánek (669) a třetí Miloslav Kratochvíl (648). Gratulujeme! Ceny za náhozy turnaje pobrali Ondra Surán a Patrik Šlégr. Nejlepšími seniory se stali Milan Soušek s Annou Brokešovou.

Roční žebříček po dnešku: díky zaváhání Ondřeje se dnes na 1. místo dostal Míla Kratochvíl s 208 body, druhý je Ondra Surán 207 bodů, třetí Anička Brokešová 194 bodů. Roční žebříček je součást výsledkové listiny na webu turnaje (proklik viz níže).

Poděkování náleží všem přítomným hráčkám a hráčům, jakož i bezvadně fungujícímu centru Kaštanka.

Příští turnaj započítávaný do ročního žebříčku se hraje až 28.09.2022, hlásit se tam lze už dnes, ale v plánu je vložený extra samostatný turnaj, o jehož termínu budeme včas informovat. Na informace o nejbližším turnaji se přímo dostanete TUDY, na těchto stránkách naleznete veškeré detailní výsledky nejen z dneška a další fotky. Zveme samozřejmě všechny na obě akce, jež budou tradičně doprovázeny rautem zdarma a přátelským prostředím.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb