Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tři Tety nejlepší v 2. HD LTDL Tišnov sk. A

TŘI TETY

Minulý týden bylo odehráno druhé kolo LTDL 2021 skupiny A. Nicméně v kostce – povedený hrací večer, jehož vítězem se stal tým TŘI TETY. Gratulujeme! Bodové rozdíly mezi týmy nejsou nikterak závratné, ale pomalu se nám tabulka dělí na tři části.  První místo drží stále Rychlý Koule (36 b.), ale dost je dotahují TŘI TETY (35 b.). Pak máme drobný bodový rozdíl a třetí místo, které drží ATD… (29 b.). Následuje větší bodová mezera a máme tu čtvrté místo, které patří LUCKY SEVEN (18 b.) a páté místo, které patří Švihákům (18 b.). Tabulku uzavírá na 6. místě SPLIT MIX (14 b.), kterému ale stačí jeden zápas a je ve hře o 4. místo.

Nejlepším hráčem druhého kola byl Jirka Vítek (TŘI TETY), který zahrál průměr 211,20. Nejvyšší nához zahrál Tomáš Libenský (ATD…), který zahrál nához 268. Nejlepší hráčkou byla Pavla Poláčková (SPLIT MIX) s průměrem 185,60. Týmově se pak 2. HD vyvedl týmu TŘI TETY. Tento tým vystřelil průměr 606,20 a nejvyšší nához 669.

Po domluvě se všemi kapitány skupiny A jsme naznali, že další hrací den bude lepší přeložit skrze nevyhovující termín, a tak, abychom nezasáhli do prodlouženého víkendu, přeložili jsme 3. HD na 13. ČERVENCE V 19:00. Mějte proto tuto změnu na paměti prosíme. Budeme se na Vás těšit!

Výsledky 2. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb