Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

TŘI TETY potvrzují vítězství

TŘI TETY

Předposlední kolo LTDL 2021 skupiny „A“ bylo odehráno v minulém týdnu. Parádní show předvedl tým TŘI TETY, který si nejen potvrdil definitivní prvenství ve skupině v základní části, ale zároveň si s jistotou zajistil i jednoznačný postup do tišnovského finále. Gratulujeme!

Tabulka je na prvním a druhém místě téměř jasná. První místo drží TŘI TETY (103,5 b.) a druhé Rychlý koule (74,5 b.) Velké souboje ale očekáváme uprostřed tabulky, protože rozdíl mezi třetím a pátým týmem je pouhopouhých 2,5 bodů! Třetí místo zatím patří LUCKY SEVEN (54 b.). Čtvrté místo drží ATD… (53,5 b.) a páté místo prozatím osídlili Šviháci (51,5 b.). Tabulku nám uzavírá SPLIT MIX (38 b.).

Individuální statistiky zcela jistě ovládl tým TŘI TETY. Jirka Vítek zahrál nejvyšší průměr 228,80. Jarda Kolařík zahrál nejvyšší nához 278. Týmově pak tento tým zahrál průměr 680,20 a nához 723. Prostě paráda. Zmíníme ještě Katku Kessnerovou (Rychlá koule), která jako jediná žena zahrála hezký průměr 185,40.

Blíží se nám konec základní části, ze které se postupuje do tišnovského finále, ve kterém se utká šest týmů s nejvyšším průměrem ze základní části. Tišnovské finále je naplánováno na 7. října! A teoretickou šanci na postup do něj mají ze všech skupiny tyto týmy: TŘI TETY, XBOWLING TIŠNOV, VÁLEČCI, GULE BOYS, KRUCIPÍSEK A LÉTEM PROHŘÁTÍ HOMONAUTI. Bližší informace upřesníme po odehrání základní části. Těšíme se na Vás!

Výsledky 5. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb