Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Turnaj vyhrál Honza Kolář st. a šťastnou plechovku Ivan Kober a Luboš Slezák

Ve čtvrtek 6.10 se na Zličíně konal na středním mazání za účasti 21 hráčů 12. BBO klasický turnaj, poslední z letošního ročníku. Kvalifikaci vyhrál Honza Kolář st. (898) a po odstoupení Jirky Borovce postupoval do semifinále z šestnáctého místa Jirka Hájek (628). Vyřazovací zápasy tentokrát vyhráli všichni výše postavení a pustili se do dvou her finálových, ke kterým se jako třetí připočítává celkový průměr. V turnaji zvítězil Honza Kolář st. (627), druhý skončil Ondra Michal (626) a třetí Dáša Vaněčková (617). Dále se umístili Katka Slavíková, Petr Horáček, Emil Krubert, Petr Veselý a Albert Jarovský. Za nejvyšší nához 245 byl oceněn Honza Kolář st. a cenu pro nejlepší ženu si odnesla Dáša Vaněčková. Po losování cen přišla na řadu šťastná plechovka s 3360,- a o tu se za tažený nához 156 rovným dílem podělili Ivan Kober a Luboš Slezák. Zde je FOTOGALERIE a BBO VIDEO.

Tento turnaj uzavřel letošní ročník a známe celoročně nejlepší hráče. Šampiónem je Honza Kolář st. (540 b), druhé místo a post nejlepší ženy patří Katce Slavíkové (501 b) a třetí se umístil Albert Jarovský (446 b). Celkem budou oceněni hráči do 10. místa, kteří splnili podmínku minimálně osmi účastí a jsou to: Michal Korecký, Kája Mottl, Luboš Slezák, Hanka Kolářová, Pavel Javůrek, Jirka Hájek a Ivan Kober.

Na Zličíně se na vás budeme těšit na 1. turnaji nového ročníku BBO klasického turnaje 25.10. - OBSAZOVAČKA, ale také 11.10. na BBO devítce a 19.10. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb