Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Turnaj vyhrál Michal Janovský, kufr Kája Mottl a plechovku Libor Rechtorik

1. - 3. místo

Netradičně v úterý 21.7. se na Zličíně konal 6. turnaj BBO NejKUFRY.cz devítky. Přijelo 49 hráčů a do semifinále postupovalo 33 z nich, z prvního místa Irča Straková (750) a z třiatřicátého po odstoupení Jirky Borovce a nepřítomnosti Michala Koreckého Petr Vindeman (543). Po dvou semifinálových hrách postupovalo 16 lepších do finále, kde je čekaly dvě hry finálové. V turnaji zvítězil Michal Janovský (554), druhý skončil Jára Maňásek (542) a třetí Libor Rechtorik (531). V desítce nejlepších se dále umístili Pepa Colon, Bob Ondráček, Zdeněk Havlíček st., Michal Chrdle, Irča Straková, Tonda Matějka a Ivan Kober. Cenu pro nejlepší ženu převzala Irča Straková, nejlepší ze čtyř přítomných juniorek byla Zuzka Kvasničková a byly předány jen dvě stovky za třístovky, kterých dosáhli Michal Janovský a Pepa Colon. V losování měl tentokrát největší štěstí Kája Mottl, který si odnesl hlavní cenu (cestovní kufr od firmy NejKUFRY.cz) a šťastnou plechovku s 980,- získal za nához 238 Libor Rechtorik. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí BBO NejKUFRY.cz devítky po 6. turnaji: Albert Jarovský, Jára Maňásek, Irča Straková, Pepa Colon, Bob Ondráček, Tonda Matějka, Michal Janovský, Michal Chrdle, Ivan Kober, Pepa Vlček.

Červencový BBO bodovací žebříček – pořadí k 22.7.: Michal Janovský (A), Jára Maňásek (B), Bob Ondráček (C), Jana Plešingerová (D), Zdeňka Balcarová (E), Jitka Weissová (F).

Na Zličíně se na vás budeme těšit na 7. BBO NejKUFRY.cz devítce ve středu 29.7. - obsazovačka,  nebo ještě předtím 23.7. na BBO klasickém a 28.7. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

BBO žebříček – červenec – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb