Turnajová sezóna 2017 zahájena dvojicemi

V neděli se v Xbowlingu Žižkov rozehrála turnajová sezóna 2017 - prvním turnajem to byly oblíbené Žižkovské Dvojice. Na první turnaj se sešlo 13 dvojic a tak pouze jedna dvojice nepostupovala - tou byla dvojka Toman/Kubíčková a kromě toho že za poslední místo získali slevu na bowling, tak také byli vylosováni v měšci - šťastné to poslední místo..

Turnaj samotný byl opět překvapující - favorité turnaje dvojice Lukas/Russ kteří jednoznačně vyhráli kvalifikaci pak v play-off vypadli s dvojicí Wittlerová/Ondrejec

Ve finále se už moc překvapení nekonalo - z vítězství se radovala dvojice Ladislav Šimánek + Vlastička Eidernová, na druhém místě skončil Jiří Beran a Tomáš Kadlčík a třetí místo obsadil Jan Kaňka s Václavem Janečkem.

Všichni na bedně pak věnovali získané poháry na Chartativní turnaj Rett Community, který se koná u nás na Xbowlingu Žižkov 19.2. - turnaj bude předcházet dalšímu turnaji Žižkovské Devítky, která se hraje ve stejný den jako Charitativní turnaj - těšíme se